Teddy Eddie już po raz czwarty weźmie udział w Kongresie Języków Obcych PASE, który odbędzie się w dniach 8-10 maja w Warszawie. Jest to największe wydarzenie tegotypu w branży szkół językowych.

Co o samym Kongresie mówią organizatorzy:

Czym będzie tegoroczny Kongres? Przede wszystkim to wydarzenie europejskie – Stowarzyszenie PASE wychodzi poza ramy problematyki polskiej i pragnie stworzyć pierwszą platformę wymiany europejskich doświadczeń naszej branży.

Będzie to więc niezwykle intensywne i różnorodne wydarzenie dla szerokiej gamy odbiorców: właścicieli i dyrektorów szkół językowych, metodyków, nauczycieli, wydawców, trenerów, coachów.

Kim będą prelegenci? Zaprosiliśmy ekspertów w dziedzinie zarządzania edukacją, wykładowców szkół wyższych, autorów publikacji na temat zarządzania edukacją i wiedzą, wieloletnich menedżerów i metodyków. Będą wśród nas także doświadczeni, niejednokrotnie opiniotwórczy metodycy, trenerzy i szkoleniowcy, którzy podzielą się swoimi obserwacjami i przekonaniami dotyczącymi rozwoju zawodowego nauczycieli.

Sesje planowane są w dwóch ścieżkach tematycznych: menedżerskiej i metodycznej.

Autorki metody Teddy Eddie – Diana Kubica oraz Aleksandra Komada, będą prowadziły sesje, zarówno w części menedżerskiej, jak i metodycznej. Szczegółowy program Kongresu znajduje się tutaj: http://www.kongres2015.pase.pl/pl/program-piatek.html 

Mamy nadzieję – DO ZOBACZENIA!