Tegoroczna konferencja Eddie’s Garden, przeznaczona dla właścicieli, metodyków i lektorów akredytowanych szkół Teddy Eddie odbędzie się 8-9 kwietnia w Warszawie. Podczas konferencji nasi lektorzy będą mogli zdobyć specjalistyczną wiedzę dotyczącą m.in. rozwoju dziecka, pracy z grupami najmłodszych (2latków), nauki czytania w języku obcym. Właściciele i menadżerowie szkół zgłębią tajniki zarządzania szkołą Teddy Eddie, będą dzielić się doświadczeniami i dobrymi praktykami.

Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. 8 kwietnia o godzinie 10.30 rozpocznie się seria wykładów dedykowana własnie rodzicom. Eksperci wypowiedzą się na tematy: czy warto wcześnie zaczynać naukę języka obcego, czy należy pracować z dzieckiem w domu i jak wykorzystać domowe okazje do pogłębiania znajomości języka obcego. W tym czasie zapewnimy opiekę i rozrywkę dzieciom uczestników konferencji.

Więcej informacji na temat wydarzenia dla rodziców podczas naszej konferencji można znaleźć TUTAJ.

Zapisy na to wydarzenie ruszą w marcu, ale już teraz można w szkołach Teddy Eddie dopytywać i możliwość uzyskania darmowych zaproszeń.

Dla rodziców spoza Warszawy dobra wiadomość – całe wydarzenie będzie na żywo transmitowane w Internecie. Obserwujcie naszą stronę oraz Facebooka, aby być na bieżąco!

Eddicaly-kwaitki-2017-png-221x300