Siła marki Teddy Eddie polega również na tym, że staramy się stale dokształcać i inspirować lektorów, którzy z nami pracują. Ta wiosna obfituje w wydarzenia edukacyjne, które najbardziej lubimy, czyli dedykowane uczeniu maluszków.

EG LOGO 17

 

Już 8-9 kwietnia, w Warszawie, odbędzie się Eddie’s Garden, konferencja dedykowana lektorom pracującym metodą Teddy Eddie, będziemy szlifować swój warsztat, aby jeszcze bardziej spełniać oczekiwania naszych klientów. Więcej informacji:

www.konferencja.teddyeddie.pl 

 

 

banerek-kwadrat

 

 

18 marca w Warszawie odbędzie się konferencja Young Learners, w której nasi metodycy biora już udział od kilku lat, tym razem też nas nie zabraknie – sesję z ramienia Teddy Eddie przeprowadzi Bogna Śmieja. Pokaże, jak uczyć, żeby było ciekawie i skutecznie (bo my tylko tak uczymy!).

Więcej informacji o wydarzeniu: www.younglearners.pl

 

 

 

EDUNATION

 

Nasz partner edukacyjny – EduNation zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się 25 marca, również w Warszawie. Wydarzenie w całości dedykowane uczeniu dzieci, tych młodszych i starszych – KONFERENCJA EDUKIDS.

Więcej szczegółów: www.konfedukids.evenea.pl

 

 

 

miniylah

 

DOS ELT, firma szkoleniowa z którą współpracujemy od lat, zaprasza na wydarzenie lokalne, ostatnia konferencja z cyklu YOUNG LEARNERS odbędzie się 21 maja w Krakowie.

Link do strony wydarzenia: http://e-dos.org/projects/autumn-eltea/young-learners-heart

 

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich lektorów pracujących z dziećmi!