Zapraszamy wszystkie dzieci (i rodziców) do udziału w naszej akcji „Eddie do podusi.” Bardzo chcemy, aby dzieci, również w domu słuchały nagrań Teddy Eddie, grały w Misiowe gry, które utrwalają przerabiany materiał, grały z rodzicami w gry zawarte w podręczniku lub… robiły cokolwiek innego „angielskiego.” Dlaczego? Wtedy i postępy i motywacja jest o wiele większa. Dlatego – będziemy takie działania nagradzać!

Wystarczy, że rodzic sfotografuje lub nakręci krótki filmik, pokazujący jak dziecko w domu aktywnie uczy się z Teddy Eddie (lub jak uczy się angielskiego korzystając z innych materiałów) i umieści na swoim profilu na Facebooku ze znacznikiem (tzw. hashtagiem) #eddiedopodusi. Jeśli nasz zespół wyłapie takie zdjęcie lub nagranie i zdecyduje się je udostępnić na głównym profilu Teddy Eddie wtedy… w ręce dziecka wpadnie mięciutka i śliczniutka poduszeczka Teddy Eddie, o taka:

IMG_2229 (2)

 

 

Na dzieci czeka aż 30 poduszek!

Konkurs trwa do wyczerpania zapasów – kto pierwszy ten lepszy!

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Organizatorem konkursu jest Teddy Eddie spółka z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul.Jasna 31B.
 2. Konkurs ma na celu propagowanie dodatkowej nauki/zabawy z językiem angielskim w domu, wraz z rodzicami.
 3. W konkursie może wziąć udział rodzic, którego dziecko uczęszcza na kurs Teddy Eddie w dowolnym akredytowanym centrum Teddy Eddie w całej Polsce.
 4. Rodzic, którego dziecko nie uczęszcza na kurs Teddy Eddie również może wziąć udział w konkursie, musi jednak wtedy pokazać w jaki inny sposób uczy się z dzieckiem angielskiego w domu.
 5. Rodzic musi posiadać imienne konto na portalu społecznościowym Facebook.
 6. Rodzic nagrywa lub fotografuje swoje dziecko jak uczy się w domu angielskiego (korzystając z materiałów Teddy Eddie lub innych).
 7. Rodzic umieszcza zdjęcia lub nagranie na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook wraz z opisem (co dziecko robi, czego się uczy itp). Bardzo ważne! Rodzic zamieszcza w tym samym poście znacznik #eddiedopodusi
 8. Jury w składzie Aleksandra Komada i Ewa Tychowicz monitorują portal Facebook i wybierają najciekawsze zdjęcia i/lub filmy. Jury decyduje, które ze zdjęć/filmów udostępnić na profilu Teddy Eddie https://facebook.com/TeddyEddieAngielski  Będziemy udostępniać maksymalnie 1 zdjęcie/film dziennie, ale filmy/zdjęcia umieszczone w dany dzień mogą zostać udostępnione w inny.
 9. Jury bierze pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość i kreatywność rodzica oraz dziecka, opisy zamieszczone przy zdjęciach/filmach, liczbę polubień, komentarze. Filmy będą wyżej punktowane.
 10. Wszyscy autorzy wybranych przez jury i udostępnionych filmów/zdjęć otrzymują formową poduszkę Teddy Eddie.
 11. Koszty przesyłki pokrywa Teddy Eddie spółka z o.o.
 12. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Teddy Eddie sp. z o.o. ani ich rodziny.