W 2009 roku, kiedy trzy mamy metodyczki: Diana Kubica, Magda Duchnik i Ola Komada, zaczęły pisać pierwszą księgę Teddy Eddie, nic nie zapowiadało, że zaledwie kilka lat później powstanie prężnie rozwijająca się firma Edu Bears.

Edu Bears to nowoczesne rozwiązania edukacyjne. Nasza flagowa marka to  Teddy Eddie – licencjonowana metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, która z powodzeniem sprawdza się już w ponad 100 szkołach, a w całej Polsce uczy się z jej pomocą już ponad 5000 kursantów. Starszy brat Eddiego, czyli nasza wschodząca gwiazda Savvy Ed, to metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci zaawansowanych, ale wciąż bardzo młodych, w wieku 7-10 lat. Dopełnieniem naszej oferty jest Akademia Rodzicaczyli wykłady dla rodziców dbających o rozwój językowy swojej pociechy oraz Bears’ Garden (dawniej Eddie’s Garden) – konferencja dla lektorów, metodyków i właścicieli akredytowanych centrów naszych metod.

Mówimy o naszych metodach, że są ambitne i niebanalne. Ambitne, bo nie ma innych kursów dla dzieci, podczas których mali uczniowie osłuchiwaliby się z takim ogromem materiału, gdzie w tak umiejętny i dyskretny sposób dosłownie bombardowani są bogactwem słów, zdań i tekstów: 2000 słów w ponad 100 utworach o różnym stopniu skomplikowania to właśnie nasza metoda dla maluchów! A dla starszych? 3 poziomy Savvy Ed nie tylko pokrywają, ale znacznie wykraczają poza materiał zawarty w egzaminach Cambridge English: Young Learners (poziomy Starters, Movers i Flyers).

Niebanalne, bo nasze teksty, ilustracje i nagrania, mimo, że są dla dzieci, to nie są dziecinne, infantylne i nudne, wprost przeciwnie! Testowane od początku przez klienta docelowego, między innymi dzieci autorek, przeszły przez gęste sito recenzji i jako rezultat zawsze zawierają w sobie coś oryginalnego i „nie wprost,” gdyż o współczesnych dzieciach można powiedzieć wszystko, ale nie, że są standardowe. W żadnej innej metodzie nie ma rockowych aranżacji piosenek, latającego dywanu, który „ułatwia” mówienie po angielsku, czy listów z końca świata przesyłanych przez bohatera podręcznika, budujących motywację wewnętrzną uczniów, bo: „ja też chcę zwiedzać świat i znać angielski!”

Edu Bears to firma, którą obecnie tworzy niewielki, ale stale rosnący zespół kreatywnych, pełnych zapału ludzi. Ta synergia entuzjazmu twórców metody, pracowników firmy, właścicieli akredytowanych centrów, lektorów i rodziców naszych kursantów powoduje, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą edukację językową dzieciom – wprowadzamy je w świat języka angielskiego, języka, który nigdy nie jest i nie będzie dla naszych kursantów językiem obcym, wierzymy, że o to trzeba i można w XXI wieku zawalczyć.

Rodziców zainteresowanych kursami Teddy Eddie lub Savvy Ed zapraszamy do kontaktu z naszymi akredytowanymi centrami metody. Mapa z listą placówek znajduje się na stronie:  https://edubears.pl/lokalizacje/

Zapraszamy również do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, który znajduję się na stronie:https://edubears.pl/kontakt/#formularz