Wszyscy lektorzy uczący naszymi metodami, czyli mający pod opieką dzieciaczki korzystające z kursów Teddy Eddie oraz Savvy Ed zobowiązani są przejść szczegółowe szkolenie. Każde nasze szkolenie podzielone jest na 3 etapy: część teoretyczna – czyli zapoznanie się z introdukcją obsługi kursu (Course Manual) oraz rozwiązanie testu składającego się z kilkunastu pytań, część praktyczna A – przejście całodniowego szkolenia podczas, którego lektorzy obserwują lekcje prowadzone naszymi metodami oraz na własnej skórze ćwiczą wszystkie elementy lekcji, będąc pod stałą obserwacją metodyka, część praktyczna B – lekcje są nagrywane i oceniane zarówno przez centralnego metodyka Edu Bears jak i przez Opiekuna Metody w danej szkole, który dba o jakość kursów w każdym naszym akredytowanym centrum.

 Każdy nasz lektor wyposażony jest w podręczniki, instruktaże i procedury, które pomagają mu prowadzić zajęcia oraz uatrakcyjniać je tak, aby mali uczniowie robili duże postępy zupełnie bezboleśnie, podczas zabawy językowej oraz aktywizujących zadań i gier na zajęciach. Lektorzy otrzymują też od nas specjalne „boxy” czyli pudła z dodatkowymi materiałami, magicznymi gadżetami (np. Latający Dywan czy Złote Grudki), które kochają dzieciaki (lektorzy również, ponieważ skracają czas przygotowania do zajęć i gwarantują efekty i powodzenie).

W tym sezonie przeszkoliłyśmy około 300 lektorów, który poprowadzą zajęcia w blisko 200 lokalizacjach, w których odbywają się nasze kursy.

Chcesz zostać lektorem Teddy Eddie lub Savvy Ed? Napisz do nas na rekrutacja@teddyeddie.pl