Zapraszamy dużych i małych do wspólnej zabawy z misiem Teddy Eddie podczas tegorocznej majówki.

Zasady zabawy są proste, można się bawić z nami w dwojaki sposób:

  1. Po pierwsze ?? Śledźcie nasz Fanpage ?? i sprawdzajcie gdzie Eddie wybrał się w Majówkę – zgadujcie w komentarzach gdzie go poniosło ❓❓❓
  2. Po drugie jeśli Wy jesteście w podróży to weźcie Eddiego ze sobą! Pobierzcie kolorowankę z Teddy Eddie ➡http://bit.ly/kolorowankazmisiem, wydrukujcie, pokolorujcie oraz sfotografujcie i wrzućcie na nasz profil na FB (opcja: opublikuj zdjęcie na stronie, można też udostępniać zdjęcie na swoim FB z hashtagiem #majowkazteddyeddie).

Dla osób NAJBARDZIEJ AKTYWNYCH ??? na naszym Fanpage w dniach 30.04. – 06.05. oraz dla takich, których zdjęcia nas zaskoczą lub wzruszą Miś Teddy Eddie przewidział miłe niespodzianki! ???

Regulamin zabawy „Majówka z Teddy Eddie”:

  1. Zabawa trwa od dnia 30.04.2018 do 06.05.2018 r. Organizatorem zabawy jest firma Teddy Eddie sp. z o.o z siedzibą w Gliwicach przy ul. Jasnej 31B.
  2. Zabawa polega na wydrukowaniu kolorowanki z misiem, a następnie na sfotografowaniu się z przepięknie pokolorowanym misiem Teddy Eddie (kolorowankę można pobrać tu: http://bit.ly/kolorowankazmisiem), i opublikowaniu tego zdjęcia na naszym fanpage https://www.facebook.com/TeddyEddieAngielski/ lub na swoim profilu, koniecznie z hashtagiem #majowkazteddyeddie
  3. Dla osób najbardziej aktywnych na naszym Fanpage w dniach 30.04. – 06.05. 2018 oraz dla takich, których zdjęcia nas zaskoczą lub wzruszą przewidziane są miłe niespodzianki.
  4. W dniu 07.05.2018 jury składające się z pracowników firmy Teddy Eddie sp. z o.o zadecyduje, którzy autorzy zdjęć z kolorowanką oznaczonych hashtagiem #majowkazteddyeddie otrzymają niespodzianki, o czym poinformujemy na naszym fanpage w dniu 08.05.2018 o godz. 10:00.
  5. Oznaczenie swojego zdjęcia hashtagiem #majowkazteddyeddie oznacza zgodę uczestnika zabawy na przetwarzanie danych osobowych dla celów zabawy. Przystępując do zabawy Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych, jako Uczestnika zabawy (imię i nazwisko), w Serwisie (http://www.facebook.com) zgodę na komunikowanie się przez Organizatora w związku z zabawą poprzez konto Facebook.
  6. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, zarządzany ani powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu społecznościowego Facebook.
  7. Organizator oświadcza, że zabawa nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).
  8. Regulamin wchodzi w życie 30.04.2018 r.

 Polityka prywatności: Organizator oświadcza, że dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora jako administratora danych osobowych będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia zabawy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).