Akademia Nauki Ostrowiec

Placówka Akademii Nauki powstała w Ostrowcu Św. w 2009 roku z inicjatywy Ostrowczanki – Katarzyny Wojtas-Michalskiej – trenera efektywnej nauki, lektorki języka angielskiego oraz coacha.
Naszą misją jest podnoszenie jakości życia człowieka począwszy od maluchów na dorosłych kończąc. Promujemy nowoczesną edukację i wszechstronny rozwój człowieka.
Uczymy JAK się uczyć, zaufać własnemu umysłowi, budzimy pasję do doświadczania świata. Ważna dla nas jest współpraca w grupie, budowanie pozytywnego obrazu siebie oraz radzenie sobie z emocjami. Specjalizujemy się również w nauczaniu języka angielskiego.
Produkty
Kursy dla dzieci Mały Odkrywca, Mądre Dziecko, Gimnazjalista z klasą, Robusiowa Ortografia oraz dla dorosłych Kwantowy Umysł, zajęcia grupowe z języka angielskiego dla dzieci 2-7 lat Teddy Eddie (licencjonowana metoda), English Success klasy 2-8, City Class dorośli oraz indywidualne z języka angielskiego. A także – ferie i lato z Akademią, pokazy naukowe, pikniki, imprezy urodzinowe, warsztaty z różnych dziedzin oraz kursy rozwoju osobistego dla zainteresowanych. Szkolenia dla rodziców i nauczycieli oraz firm.

Zapraszamy także na indywidualne konsultacje oraz sesje rozwoju osobistego.

Zespół
Trenerzy Akademii Nauki
Lektorzy języka angielskiego
Coachowie
Trenerzy rozwoju osobistego
Animatorzy 

Sprawdź, gdzie uczymy

Akademia Nauki
os. Słoneczne 14
Ostrowiec Świętokrzyski Polska