Alternative School

ALTERNATIVE SCHOOL jest centrum językowym w Katowicach.

Nasze centrum prowadzone jest przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń językowych. Nasi lektorzy, zarówno polscy, jak i native speakerzy, to osobny wykwalifikowane, bardzo energiczne, a przede wszystkim pasjonujące się tym, co robią.

Cechuje nas alternatywne oraz indywidualne podejście do każdego, z kim się spotykamy. Zależy nam, żebyś przychodził do nas nie tylko ze względu na chęć poszerzenia swoich kwalifikacji językowych, ale również na panującą tu atmosferę.

Pomożemy dzieciom przygotować się do pierwszych egzaminów, wesprzemy je w ogólnym rozwoju językowym oraz realizowaniu pasji.

Dorosłym pomożemy przełamać tzw. blokadę i pokażemy, że każdy jest w stanie mówić!

Firmy mogą liczyć na nasze doświadczenie związane z tłumaczeniami audytów, doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, a także rozmów negocjacyjnych.

ALTERNATIVE SCHOOL nie jest zwykłą szkołą językową, to miejsce gdzie pasja językowa, zrozumienie potrzeb rynku oraz ogromne doświadczenie spotykają się, aby stworzyć bezkonkurencyjną całość. Jeśli szukasz alternatywnych rozwiązań, indywidualnego podejścia – zapraszamy Cię do współpracy.

Sprawdź, gdzie uczymy

Alternative School
Barbary 13
Katowice Polska
Alternative School - Paderewskiego
Przemysłowa 10
Katowice Polska