Szkoła Języka Angielskiego Progress

Szkoła Języka Angielskiego ‚Progress’ powstała w 2004 roku z ogromnej pasji do nauczania angielskiego. 

Jej właścicielka, Agnieszka Brzostowska-Jarek, jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, studiów z zakresu tłumaczeń konferencyjnych na tej samej uczelni oraz tłumaczem przysięgłym. Ponadto jest doświadczonym nauczycielem liceum (od 2002 roku), egzaminatorem maturalnym i egzaminu ósmoklasisty. 

Inni lektorzy szkoły również posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach państwowych oraz przedszkolach. Cała kadra nieustannie  rozwija się poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i kursach.

W SJA Progress priorytetem jest wysoka jakość zajęć i rozwijanie wszystkich umiejętności językowych kursantów, ze szczególnym naciskiem na rozumienie ze słuchu i mówienie. W szkole panuje miła i przyjazna atmosfera oraz dbałość o komfort słuchaczy.

Szkoła oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci od 2 do 7 roku życia (licencjonowaną metodą Teddy Eddie), uczniów szkoły podstawowej (w tym przygotowujące do egzaminu 8-klasisty) oraz średniej (przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

Od października 2019 zapraszamy na zajęcia do nowej, komfortowej siedziby na ulicy Wita Stwosza 17/3 w Drezdenku.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia angielskiego na najwyższym poziomie:) 

Sprawdź, gdzie uczymy

Szkoła Języka Angielskiego Progress
ul. Wita Stwosza 17/3
Drezdenko Polska