Białystok

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Białystok

Znane powiedzenie mówi, że na naukę nigdy nie jest za późno. Warto do tego dopisać, że nigdy nie jest także zbyt wcześnie. Metody nauczania od Edu Bears to angielski dla dzieci w Białymstoku już od drugiego roku życia. Z autorskich systemów nauczania mogą skorzystać dzieci pomiędzy 2 a 10 rokiem życia.

Nauka angielskiego dla dzieci z Białegostoku i okolic – maluchy będą zachwycone!

Teddy Eddie jest autorską metodą, która sprawdza się już u dwuletnich maluchów. Dzieci powyżej siódmego roku życia prowadzone są inną metodą, starszym bratem Eddiego, jakim jest Savvy Ed. Język angielski dla dzieci jest przygodą, przez którą maluchy powinny przechodzić wraz ze swoimi rodzicami. Mając to na uwadze, stworzona została także ciekawa i wyjątkowa propozycja dla dorosłych. Jest nią Akademia Rodzica, która obejmuje cykl interesujących wykładów.

Język angielski dla dzieci – zaufaj partnerom Edu Bears

Jakie przymiotniki najbardziej pasują do określenia tych metod nauczania? Z pewnością są one ambitne. Potrzeba bowiem nie lada ambicji, aby przygotować program edukacyjny dla 2 latka, dla 3 latka czy nawet dla 4 latka, który obejmuje zasób dwóch tysięcy słów. Bez żadnej przesady można także rzec, że stosowane przez nas metody są niebanalne – gdzie indziej można uczyć się języka angielskiego przy dźwiękach ciekawych aranżacji piosenek? Język angielski dla dzieci w licencjonowanych szkołach to czysta przyjemność. Efektywna nauka połączona jest z kreatywną zabawą, dzięki czemu maluch rozwija szereg swoich umiejętności, nie tylko lingwistycznych.

Wybierając proponowane metody, gwarantowana jest nie tylko wysoka skuteczność nauczania, ale także przyjazna atmosfera, która sprawi, że każde dziecko będzie przychodziło na nasze zajęcia z ogromnym uśmiechem na ustach. Zespoły partnerów Edu Bears zawsze złożone są z prawdziwych pasjonatów nauczania angielskiego.

Jeżeli mieszkasz w Białymstoku lub w jego okolicach i zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha rozwijała swoje umiejętności językowe pod okiem doświadczonych specjalistów, to już dziś sprawdź, w których częściach miasta znajdują się licencjonowane oddziały.