Chorzów

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Najlepsze metody nauczania, czyli angielski dla dzieci w Chorzowie

Szukasz dobrej szkoły językowej dla swojego dziecka? Poziom zajęć z przedszkola, czy szkoły, Cię nie zadowala? Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajdują się placówki współpracujące z Edu Bears. Teddy Eddie to nowoczesna metoda nauczania dostępna teraz w Chorzowie.

Nauka angielskiego metodą Edu Bears

Jak zachęcić 3-latka, czy 4 latka do nauki i to w dodatku języka obcego? Twórcy postanowili wykorzystać ciekawość najmłodszych oraz ich ciągłą chęć zabawy i tak powstał angielski dla dzieci Teddy Eddie. Już od najmłodszych lat dziecko uczone jest nie tylko umiejętności zapamiętywania, ale także w bardzo ciekawy sposób spędza czas. Nauka, jaką oferuje Edu Bears, to coś więcej niż nudne zajęcia, to forma spędzenia czasu wraz z nauką dla 2-latka czy 3 latka.

Gdzie znajdę najbliższą placówkę dla 3-latka?

Jeszcze do niedawna metody nauczania języków obcych były raczej nudne i podobne do siebie. Jednak warto zwrócić uwagę, że jeśli dziecko zrazi się do nauki na samym początku, trudno będzie mu się później zmobilizować. Młodsze dzieci mają problem z koncentracją uwagi, stąd różne kreatywne ćwiczenia dobrane dla 3 latka czy 4 latka. Na terenie Chorzowa z powodzeniem znajdziesz miejsca, które współpracują z metodykami z Edu Bears. Teddy Eddie skierowany jest do najmłodszych dzieciaków, z kolei druga metoda, Savvy Ed to program dla dzieci, które kontynuują swoją przygodę z nauką języka angielskiego.

O co warto zapytać, zanim się zdecydujemy na język angielski dla dzieci?

Jeśli nie jesteś czegoś pewny, nie bój się zapytać. Kadra nauczająca z pewnością chętnie odpowie na wszystkie pytania, przecież chodzi tu o dobro Twojej pociechy. Ciekawą inicjatywą jest także Akademia Rodzica. Podczas cyklu warsztatów i spotkań, poruszane są zagadnienia z tematyki nauki języków obcych. Warto przyjść na takie spotkanie, choćby dla wymiany doświadczeń między rodzicami. Najlepszym dowodem na skuteczność tej metody są jednak zadowolone podczas zajęć dzieci.

Jeśli zastanawiasz się, jaki angielski dla dzieci będzie najlepszy, nie czekaj, sprawdź gdzie w Twojej okolicy są prowadzone zajęcia Teddy Eddie.