Częstochowa

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Częstochowa

Współczesny świat pełen jest różnorodnych wyzwań. Ułatw swojemu maluchowi odnalezienie się w międzynarodowej społeczności i zapisz go na zajęcia językowe. Angielski dla dzieci w Częstochowie, to zajęcia odpowiednie już dla 2 latka.

Nauka angielskiego dla dzieci z Częstochowy i okolic – różne poziomy zaawansowania

Efektywność metod nauczania sygnowanych przez Edu Bears potwierdziła się w ponad dwustu placówkach zlokalizowanych w różnych zakątkach Polski i w Czechach. Przez ostatnie lata z innowacyjnego sposobu nauczania języka angielskiego skorzystało ponad dwadzieścia tysięcy maluchów. Język angielski dla dzieci to propozycja realizowana na dwa sposoby. Flagowym produktem jest Teddy Eddie, czyli metoda nauczania angielskiego przeznaczona dla najmłodszych kursantów – odpowiednia nawet dla 3 latka. Obejmuje on słuchaczy w wieku od dwóch do siedmiu lat. Warto wiedzieć, że Teddy Eddie posiada także starszego brata – Savvy Ed to propozycja dla uczniów nieco starszych. Oferta edukacyjna została uzupełniona także o Akademię Rodzica, czyli cykl interesujących wykładów lingwistycznych przeznaczonych dla dorosłych.

Język angielski dla dzieci – innowacyjna metodyka nauczania

Ambicja oraz niebanalność – te dwa słowa najlepiej opisują ofertę językową Edu Bears. Zespół doświadczonych specjalistów opracował innowacyjne sposoby nauczania adekwatne dla 4 latka. Wyjątkowe nagrania przedstawiane w przyjazny sposób sprawiają, że maluchy na swojej ścieżce edukacyjnej poznają dwa tysiące słów. Nawet największy malkontent musi przyznać, że taka ilość słownictwa jest imponująca. Latający dywan sprawi, że język angielski dla dzieci już nigdy nie będzie nudny. Oddając swoje dziecko pod skrzydła licencjonowanych partnerów Edu Bears, możesz mieć pewność, że czas poświęcony na naukę angielskiego zostanie wykorzystany najbardziej efektywnie, jak się tylko da.

Nie wahaj się – sprawdź, gdzie w Częstochowie Twoje dziecko może uczyć się efektywnie języka angielskiego już od drugiego roku życia.