Gdańsk

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Gdańsk

Umysł małych dzieci jest chłonny jak gąbka. Warto to wykorzystać i naukę języków obcych zacząć od najwcześniejszych lat, co zaprocentuje w przyszłości. Angielski dla dzieci w Gdańsku to zajęcia prowadzone przez partnerów Edu Bears w oparciu o najnowocześniejsze, autorskie metody.

Nauka angielskiego dla dzieci z Gdańska i okolic – ciekawa propozycja

Zajęcia dla maluchów muszą być przede wszystkim wciągające. Tradycyjne metody nauki języka obcego nie należą do najbardziej efektywnych, a z pewnością nie sprawdzą się u małych dzieci, które pełne są spontaniczności. Edu Bears opracowało innowacyjne techniki, wykorzystywane w autorskich programach nauczania. Teddy Eddie powstał z myślą o najmłodszych dzieciach w wieku od 2 do 7 lat, z kolei jego starszy brat Savvy Ed to propozycja skierowana dla dzieci od 7 do 10 roku życia. Uzupełnieniem oferty są zajęcia dla dorosłych prowadzone jako Akademia Rodzica. Język angielski dla dzieci jeszcze nigdy nie był tak ciekawy!

Język angielski dla dzieci – co mają do zaoferowania metody Edu Bears?

Dlaczego Teddy Eddie jest tak wyjątkowy? Zajęcia prowadzone dla 2 latka muszą być pełne kreatywnych pomysłów, w przeciwnym razie maluch szybko się zniechęci. Podobna zasada obowiązuje przy zajęciach dla 3 latka oraz dla 4 latka. Doświadczona i pełna zapału kadra zadba o to, aby nauka angielskiego dla dzieci nie przebiegała w sposób sztampowy. Latający dywan ułatwi mówienie po angielsku, a listy od bohatera książki wysyłane z odległych zakątków wzbudzą u maluchów ciekawość świata. Znasz inne miejsce, w którym dzieci mogą efektywnie uczyć się angielskiego słownictwa z rockowych aranżacji piosenek? W tym wypadku możesz mieć pewność, że Twoja pociecha jest w rękach najlepszych specjalistów od nauki angielskiego! Maluch zacznie mówić po angielsku, nim się spostrzeżesz.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Podzielasz kreatywne podejście do tematu nauczania angielskiego u dzieci? Już dziś sprawdź, gdzie w Gdańsku odbywają się zajęcia dla maluchów i jak najszybciej dołącz do naszej misiowej społeczności!