Gliwice

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Sprawdzony angielski dla dzieci w Gliwicach

Postaw na umiejętności językowe swojego dziecka już od najmłodszych lat i ułatw mu start w dorosłość poprzez nowoczesne rozwiązania edukacyjne od Edu Bears. Angielski dla dzieci w Gliwicach to zajęcia prowadzone w oparciu o licencjonowane metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

Teddy Eddie i Savvy Ed – nauka angielskiego dla dzieci autorską metodą

Teddy Eddie, to autorska metoda opracowana przez trzy metodyczki języków obcych, które przede wszystkim są mamami. Testowana w wielu szkołach na terenie całej Polski i w Czechach metoda Teddy Eddie pokazuje, że angielski dla 3 latka czy 4 latka może łączyć przyjemną zabawę z intensywnym przyswajaniem wiedzy i zastosowaniem jej w codziennych sytuacjach. Wykorzystuje ona kreatywne i niestandardowe metody, które wydobywają z dzieci entuzjazm i w ambitny sposób zachęcają do dalszego działania. Starsze dzieci zdobywają wiedzę dzięki metodzie Savvy Ed, a rodzice w Akademii Rodzica mogą dowiedzieć się, jak pomóc swojemu dziecku uczyć się języków obcych i motywować do podejmowania wysiłku.

Z Edu Bears nauka języka angielskiego dla dzieci, również tych najmłodszych, może być skuteczna i przyjemna. Jeśli mieszkasz w Gliwicach lub okolicach, sprawdź lokalizację licencjonowanych placówek i przekonaj się, jak skuteczna może być nauka języków obcych od najmłodszych lat.

Język angielski dla dzieci w Gliwicach ze szkołami partnerów Edu Bears

Metody Edu Bears zakładają innowacyjne podejście z pasją. Nowoczesne metody, takie jak np. latający dywan, pozwalają w krótkim czasie cieszyć się umiejętnością mówienia po angielsku. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, a na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać.

Warto sprawdzić, gdzie w Gliwicach i okolicach można skorzystać z metod nauczania Edu Bears i zaprosić dziecko do wspólnej przygody z językiem angielskim.