Gorzów Wielkopolski

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Najlepszy język angielski dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Szukasz dobrych zajęć języka angielskiego dla swojej pociechy? Chcesz, żeby Twoje dziecko już od najmłodszych lat miało styczność z językiem obcym? Jeśli mieszkach w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy, zajrzyj do placówek Edu Bears i sprawdź, gdzie prowadzą swoje zajęcia. Angielski dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim to więcej niż tylko nauka.

Więcej niż nauka angielskiego, dzięki metodom od Edu Bears

Innowacyjne metody nauki języka angielskiego od Edu Bears opierają się nie tylko na nauce poprzez zabawę, ale także na podziale nauki na poszczególne przedziały wiekowe. Język angielski dla dzieci to przemyślany plan zajęć.

Dzięki temu, pierwsze kroki w świecie nauki języka angielskiego mogą stawiać już nawet 2 latki – dla 3 latka i 4 latka to też żaden problem. Teddy Eddie to metoda nauczania, dzięki której przez cały proces dziecko poznaje około 2 tysięcy słów. Warto wspomnieć, że dorosły Amerykanin posługuje się około 5 tysiącami. Od pierwszych zajęć, miś Eddie zabawia i przemyca poprzez różne formy ćwiczeń pierwsze słowa, samodzielnie konstruowane zdania, aż do pierwszych konwersacji czy czytania dłuższych tekstów.

Znajdź placówkę blisko siebie – język angielski metodą Teddy Eddie

O skuteczności metod Edu Bears najlepiej świadczy fakt, w jakim tempie placówki, z którymi szkoła współpracuje, powiększyły swoją liczbę w Polsce. Jeśli mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim i szukasz najlepszej opcji, zobacz, gdzie możesz skorzystać z ich oferty. Poza nauczaniem dla najmłodszych, szkoła ma w swojej ofercie także coś dla tych nieco starszych. Pomiędzy 7 a 10 rokiem życia warto wybrać metodę Savvy Edd.

Polecana jest dla wszystkich zaawansowanych dzieci, uczących się w szkołach państwowych oraz podczas zajęć pozalekcyjnych, doskonale sprawdzi się także jako kontynuacja Teddy Eddie. Angielski dla dzieci to książki, nagrania czy wierszyki – tu zajęcia są naprawdę urozmaicone i nie pozwalają na nudę. Są idealne dla 2 latka czy 3 latka. Dzięki temu dzieci są bardziej odprężone i poprzez zabawę łatwiej zapamiętują nauczane treści. Z kolei małe i kameralne grupy sprawiają, że uwaga prowadzącego jest równo rozłożona na wszystkich uczestników.
Chcesz wybrać najlepiej dla swojej pociechy? Nie czekaj, sprawdź, gdzie w Gorzowie Wielkopolskim możesz zobaczyć lekcję i zapisać pociechę na najbliższe zajęcia.