Jastrzębie-Zdrój

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Pierwszy angielski dla dzieci? Teraz nawet dla 3-latków

Już na etapie przedszkola, nasze dzieci mają kontakt z elementami nauki. Od najmłodszych lat podczas zabaw przemycane są treści edukacyjne. Małe dziecko nie jest w stanie skoncentrować się dłużej na jednym zajęciu. Dlatego nowoczesne metody nauczania, jak angielski dla dzieci metodami Edu Bears, mają tak wielu fanów.

Na czym polega ta metoda nauki angielskiego dla 3-latka?

Pewnie myślisz, że w małym mieście nie znajdziesz takiej szkoły? Nic bardziej mylnego, ponieważ wiele placówek współpracuje z Edu Bears, dzięki czemu z łatwością możemy znaleźć miejsce w naszym mieście. Nie tylko duże miasta, ale także takie, jak Jastrzębie-Zdrój, dają możliwość skorzystania z tej metody nauki dla 2-latka i 3 latka.

Sama nauka języka angielskiego, jaką Edu Bears proponuje, polega na wykorzystaniu zabawy, podczas której przemycana jest wiedza. W trakcie zabawnych ćwiczeń dzieci nie tylko dobrze spędzają czas, ale także stawiają pierwsze kroki w świecie języka obcego. Zabawy takie, jak latający dywan czy opowiadane bajki, zainteresują każde dziecko. Już dla 2-latków przewidziane są pierwsze zajęcia, oczywiście odpowiednio dopasowane. Dziecko w tym wieku potrzebuje ciekawego zajęcia, żeby skupić swoją uwagę. Potrzebuje też różnorodności, ponieważ szybko się nudzi. Nauka języka angielskiego dla starszych dzieci nadal opiera się na kreatywnych zabawach, ale o większym poziomie trudności.

Nauka języka angielskiego przez całe dzieciństwo

Cały program przewiduje naukę dla dzieci 3 latka i 4 latka, a ostatnie grupy wiekowe, są skierowane dla dzieci powyżej 7 roku życia. Nie ma także żadnych przeciwwskazań, żeby dziecko, które uczęszczało na zajęcia gdzie indziej, dołączyło do grupy. O skuteczności tej metody przekonali się już niejedni rodzice, dlatego też stała się ona dostępna w mniejszych miastach, takich jak Jastrzębie-Zdrój. Wiele placówek współpracuje z Edu Bears i bez problemu znajdziesz jakąś w okolicy. Warto przeglądnąć stronę internetową i zapoznać się z programem dedykowanym dla poszczególnych grup wiekowych. Jeśli masz jakieś pytanie, możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub samemu zobaczyć, jak takie zajęcia są prowadzone.

Poszukaj gdzie najbliżej w Twoim mieście dostępne są te metody nauczania.