Jaworzno

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Jaworzno

Zainwestuj w rozwój lingwistyczny swojej pociechy już w pierwszych latach jej życia. Dzięki temu, dziecko będzie miało znacznie ułatwiony start w dorosłość. Angielski dla dzieci w Jaworznie od Edu Bears to licencjonowane metody nauczania, odpowiednie nawet dla 2 latka.

Nauka angielskiego dla dzieci z Jaworzna i okolic – im wcześniej tym lepiej!

Edu Bears ma w swojej ofercie dwa innowacyjne i licencjonowane programy nauczania. Teddy Eddie to propozycja dla maluchów, które ukończyły drugi rok życia, jednak mają mniej niż siedem lat. Dzieci od siódmego do dziesiątego roku życia prowadzone są inną metodą – Savvy Ed. Obydwa programy cechują najwyższe standardy, a także innowacyjne podejście, które sprawia, że język angielski dla dzieci staje się przede wszystkim ciekawą i niezapomnianą przygodą. Przez tę przygodę maluchy mogą przechodzić wraz ze swoimi rodzicami, ponieważ Edu Bears obejmuje także cykl wykładów dla rodziców pod nazwą Akademia Rodzica.

Język angielski dla dzieci – efektywna nauka dla każdego

Sieć szkół obejmuje ponad dwieście placówek na terenie całego kraju oraz w Czechach, z oferty których do tej pory skorzystało dwadzieścia tysięcy zadowolonych słuchaczy. Kursy językowe znajdujące się w ofercie Edu Bears to propozycja adekwatna dla 3 latka czy dla 4 latka. Im wcześniej nauka zostanie rozpoczęta, tym lepsze, a przede wszystkim, bardziej trwałe przyniesie rezultaty. Język angielski dla dzieci z partnerami Edu Bears to wyjątkowe podejście do nauczania. Niezwykłe aranżacje piosenek, listy z różnych zakątków świata czy latający dywan – to tylko niektóre propozycje, dzięki którym słuchacze chętnie uczestniczą w zajęciach.

Rozwój lingwistyczny dziecka powinien być prowadzony od najmłodszych lat. Z metodami od Edu Bears zyskujesz pewność, że Twoja pociecha jest pod skrzydłami najlepszych nauczycieli, którzy swoją pracę wykonują z wielką pasją i z jeszcze większym zaangażowaniem.

Misiowa społeczność czeka na Twoją pociechę! Sprawdź, gdzie w Jaworznie prowadzone są zajęcia z angielskiego i jak najszybciej zapisz na nie swoje dziecko. Inwestycja w przyszłość malucha zwróci się z nawiązką.