Kalisz

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Jak uczyć się podczas zabawy, czyli nowoczesny angielski dla dzieci

Początki nauki zawsze bywają trudne,bez względu na to, w jakim wieku zaczynamy i czego się uczymy. Jednak kiedy jesteśmy dorośli, nauka czegoś to nasz świadomy wybór, dzieci natomiast raczej uczą się tego, co dla nich wybierzemy na wczesnym etapie. Warto więc zdecydować tak, żeby zachęcić ich do dalszej nauki. Takie metody, gdzie znajdziemy angielski dla dzieci, istnieją także w Kaliszu.

Języki obce o wiele łatwiej przyswaja się w młodym wieku. Dlatego w licznych przedszkolach znajdziemy zajęcia z języków obcych, a lekcje są prowadzone już w podstawówce. Jednak warto zainwestować w rozwój dziecka i wybrać dodatkowe zajęcia dla 3 latka czy 4 latka. Angielski, jaki proponuje Edu Bears to nowoczesne zajęcia, podczas których żadne dziecko nie będzie się nudzić.

Program wart uwagi, nowoczesny język Edu Bears

Angielski dla dzieci, jaki prezentują metody Edu Bears, powstał z połączenia zarówno nauki, jak i zabawy. Podczas zabawy dziecko mimowolnie przyswaja wiedzę, więc wykorzystanie takich elementów jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Innowacyjne ćwiczenia, takie jak latający dywan czy nauka poprzez wykorzystanie kolorowych makiet i planszy, są na pewno o wiele ciekawsze, niż wypełnianie zadań w książce. Dla najmłodszych, bo z metody Teddy Eddie korzystają nawet 3-latki, przewidziana jest nauka podstawowych słówek. Cały program, łącznie z zajęciami metodą Savvy Ed, kończy się na edukacji 10-latków.

Nauka angielskiego dla dzieci jest warta uwagi zarówno dla 2 latka i 3 latka. Warto także zaznaczyć, że poza zajęciami angielskiego w Kaliszu, powstała także Akademia Rodzica. To miejsce, gdzie rodzice uczniów mogą się spotkać, porozmawiać, a także otrzymać dawkę wiedzy, na temat tego, jak ważny jest kontakt z językiem także po zajęciach.

Nie ma więc na co czekać! Sprawdź, gdzie najbliżej są placówki współpracujące, poszukaj opinii na ten temat i zapisz swoje dziecko. Niech jego przygoda z językiem angielskim się zacznie.