Katowice

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Katowice

Dlaczego naukę angielskiego warto rozpocząć jak najwcześniej? Małe dziecko ma ogromny potencjał przyswajania wiedzy, warto go zatem wykorzystać! Partnerzy Edu Bears oferują angielski dla dzieci w Katowicach, który przed maluchem otwiera szerokie perspektywy rozwoju.

Nauka angielskiego dla dzieci z Katowic i okolic – oferta edukacyjna

Edu Bears posiada dwieście oddziałów w całej Polsce, w których prowadzone są zajęcia przeznaczona dla 2 latka. System nauki został opracowany w całkowicie autorski sposób. Metodyka stawia ambitne cele. Dla 3 latka, czy dla 4 latka nauka dwóch tysięcy słów to przecież nie bułka z masłem. Jeżeli ktoś myśli, że taki program jest zbyt trudny dla maluchów, to jest w dużym błędzie. Doświadczona i pełna zaangażowania kadra prowadzi zajęcia w taki sposób, aby dzieci nie tylko przyswajały przekazywaną im wiedzę, ale także by miały z tego mnóstwo frajdy. Język angielski dla dzieci w Katowicach to propozycja dla każdej pociechy między drugim, a dziesiątym rokiem życia.

Język angielski dla dzieci – latający dywan i inne ciekawostki

Propozycja opiera się o dwie autorskie metody nauczania – Teddy Eddie oraz Savvy Ed. Każdy z nich skierowany jest do innej grupy wiekowej. Na zajęcia Teddy Eddie zaproszone są najmłodsze pociechy. Nieco starsze dzieci, które posiadają już solidną bazę lingwistyczną i ukończyły siódmy rok życia, mogą uczestniczyć w zajęciach Savvy Ed. Pośród przygotowanej oferty znajdzie się także coś ciekawego dla dorosłych, a mianowicie Akademia Rodzica. Język angielski dla dzieci z partnerami Edu Bears to ambitne wyzwanie, które jednak staje się możliwe do realizacji dzięki autorskim programom i zaangażowaniu pracowników. Z tak przygotowanymi nauczycielami możesz mieć pewność, że Twoja pociecha będzie pod najlepszą opieką.

Jeżeli nasza propozycja wydaje Ci się interesująca i chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się angielskiego w przyjaznej atmosferze, to już dziś sprawdź, gdzie w Katowicach można znaleźć szkoły z metodami od Edu Bears. Masz jakieś pytania? Specjaliści są do dyspozycji!