Koszalin

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Nowe metody nauki – angielski dla dzieci w Koszalinie

Nauka języka angielskiego, choć może i jest uznawana za dość prostą, wymaga nie tylko zaangażowania, ale także systematyki. Dlatego warto wprowadzić naukę języka angielskiego od najmłodszych lat i zrobić to w sposób atrakcyjny dla dzieci – a takie właśnie metody oferuje Edu Bears. Duże powodzenie w wielkich miastach sprawiło, że placówki współpracujące powstały także w tych mniejszych, jak choćby w Koszalinie.

Ciekawe zajęcia języka angielskiego gwarantem sukcesu

Każdy, kto ma w domu 3 czy 4 latka, wie, że niełatwo jest o uwagę takiego malca na dłuższą chwilę. Wplatając elementy zabawy i przemycając nowe słówka, które po jakimś czasie się utrwalają, nauka angielskiego jest prostsza i skuteczniejsza. Podział na grupy wiekowe, jaki proponuje Edu Bears, jest bardzo szczegółowy. Takich grup jest aż sześć: dla dzieci w wieku od dwóch do siedmiu lat, , a każda kolejna kryje wyższy poziom nauczania i nieco trudniejsze zadania. Ćwiczenia typu latający dywan czy zabawne historyjki pomagają w nauce. Tak spędzony czas na pewno każde dziecko będzie dobrze pamiętało.

Im wcześniej tym lepiej – czyli kiedy zacząć z tym językiem angielskim dla dzieci

Jeśli chodzi o naukę angielskiego, nie ma żadnych przeciwwskazań wiekowych, w zakresie rozpoczęcia. Nawet 3 latek czy 4 latek jest w stanie zapamiętać nowe słówka i można powiedzieć, że uczą się jednocześnie także po polsku. Dla starszych dzieci w ramach programu angielski dla dzieci przewidziane są inne ćwiczenia, jednak kreatywność metodyków z Edu Bears jest bardzo duża i z pewnością nikt nie będzie się nudził.

Zastanawiasz się, czy zajęcia w szkole wystarczą, czy warto wysłać dziecko, nawet 3 latka na dodatkowe lekcje? Nie czekaj, sprawdź, gdzie w Koszalinie można skorzystać z tej metody i zapisz swoje dziecko już dziś. Już po kilku zajęciach zobaczysz, że dziecko będzie wracało zadowolone i z ochotą będzie chodzić na dalsze zajęcia. Zmuszanie na siłę do nauki i uczestniczenia w nudnych wykładach nie da dobrego efektu.