Kraków

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Kraków

Angielski dla dzieci w Krakowie to najlepsza inwestycja dla Twojego dziecka. Sprawdź metodę Teddy Eddie i przekonaj się, jak skuteczna może być nauka języka obcego od najmłodszych lat.

Nauka angielskiego dla dzieci w Krakowie – edukacja w niebanalny sposób

Autorska metoda nauki języka angielskiego dla dzieci Teddy Eddie to propozycja skierowana w stronę najmłodszych uczniów w wieku od 2 do 7 lat. Naukę języka angielskiego warto zacząć jak najwcześniej, wówczas będzie przynosiła najlepsze i przede wszystkim trwałe efekty. Edu Bears posiada także ciekawą propozycję dla nieco starszej młodzieży, która ma już solidną podstawę. Język angielski dla dzieci w wieku 7-10 lat oparty jest na równie innowacyjnej metodzie nauczania, jaką jest Savvy Ed. Na tym jednak nie kończy się propozycja Edu Bears! Świat dziecka obraca się głównie wokół rodziców i to właśnie oni powinni dawać mu wsparcie w nauce. Ofertę dopełnia cykl wykładów prowadzonych w formie Akademii Rodzica, gdzie opiekunowie dowiadują się, w jaki sposób efektywnie wspierać maluchy w procesie nauczania. Edu Bears to gwarancja najwyższego poziomu nauki języka angielskiego dla dzieci w Krakowie i jego okolicach.

Język angielski dla dzieci – na czym polega innowacyjność oferty?

Edu Bears opracowało skuteczną metodę nauki angielskiego już dla 2 latka. Maluchy dostają dużą partię materiału, jednak odbywa się to w sposób nienachalny, poprzez ciekawe teksty utworów. Dyskretne przekazywanie wiedzy sprawia, że dla 3 latka czy 4 latka jest to forma zabawy okraszona nową wiedzą podawaną w atrakcyjny sposób. Język angielski dla dzieci może być przyjemny!

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko uczyło się angielskiego efektywnie i w przyjaznej atmosferze, to jak najszybciej sprawdź ofertę licencjonowanych placówek stosujących metody Edu Bears w Krakowie.