Legnica

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Kreatywny język angielski dla 3-latków?

Szukasz miejsca, gdzie twój maluch będzie mógł zacząć przygodę z nauką języka angielskiego? A może nie jesteś do końca zadowolony z tego, jak wyglądają zajęcia w przedszkolu czy szkole? Sprawdź, w jakich placówkach odbywają się zajęcia metodami Edu Bears. To nowoczesne techniki dostępne także w Legnicy i okolicach.

Na czym polega innowacyjność nauki języka angielskiego Teddy Eddie?

Ta metoda nauki jest oparta na dopasowaniu poziomu nauki do wieku uczestników. Dzięki temu, w zajęciach mogą uczestniczyć już nawet 3-latki, a sam dobór ćwiczeń sprawia, że na pewno nie będą się na nich nudzić. Zabawa w latający dywan brzmi ciekawie? To jedna z pomysłowych zabaw z elementami, jakimi jest nauka języka angielskiego dla dzieci. Właśnie tak, kiedy dziecko jest odprężone i dobrze spędza czas, najłatwiej przemycić elementy nauki. Na terenie Legnicy znajduje się kilka placówek, które wykorzystują te metody do nauki.

Kilka etapów nauki języka angielskiego

Nauka języka angielskiego dla dzieci, jaką proponują twórcy Edu Bears, opiera się na kilku etapach. Pierwszy z nich jest przeznaczony dla najmłodszych. 3-4 latki podczas nauki poznają pierwsze słowa po angielsku, a cały program przewiduje naukę około 2 tysięcy słów. Każda kolejna grupa wiekowa wiąże się z nauką trudniejszych treści. Układanie zdań, konwersacje czy czytanie – teraz nie będą już żadnym problemem. Do tej pory sporym utrudnieniem dla mieszkańców mniejszych miast był fakt, że wybór zajęć nie był zbyt duży. W Legnicy na pewno znajdziemy takie miejsca, gdzie nauka odbywa się metodą Teddy Eddie (czy Savvy Ed, która jest dedykowana dla starszych dzieci).

Jednak angielski dla dzieci to nie tylko edukacja dzieci. To także świadomość rodziców, jakie metody są skuteczne i jak ważna jest systematyczna nauka już od najmłodszych lat. Właśnie dlatego Edu Bears postanowiło stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy rodziców. Warto więc poszukać więcej informacji na ten temat i wybrać dla dziecka – nawet 3 latka czy 4 latka – to, co najlepsze. Innowacyjne i kreatywne podejście do nauki sprawia, że te zajęcia będę ulubionymi naszej pociechy.

Nie czekaj, znajdź najbliższą placówkę już dziś.