Łódź

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Język angielski dla dzieci Łódź

Im wcześniej zostanie rozpoczęta nauka angielskiego, tym lepsze przyniesie efekty. Jednak dla 2 latka skupianie uwagi nie jest łatwe, dlatego tak ważny jest sposób, w jaki przekazywana jest wiedza. Angielski dla dzieci w Łodzi w oparciu o metody Edu Bears to czysta przyjemność nawet dla najmłodszych uczniów!

Nauka angielskiego dla dzieci z Łodzi i okolicznych miejscowości

Program nauczania oferowany w placówkach partnerów Edu Bears to innowacyjna metoda, dzięki której nawet bardzo małe dzieci są w stanie efektywnie uczyć się języka angielskiego. Teddy Eddie jako program skierowany dla maluchów w wieku od 2 do 7 lat ma za zadanie przekazać im wiedzę w ciekawy sposób. Metodyka nauczania opiera się w głównej mierze o autorskie teksty, które są niezwykle zróżnicowane, a przez to interesujące dla najmłodszych. Ogromna ilość słownictwa przekazywana jest w sposób niezwykle dyskretny, co może poświadczyć już ponad 20 000 kursantów z całej Polski oraz z Czech. Edu Bears posiada również ciekawą propozycję dla nieco starszych dzieci w wieku 7-10 lat. Kursy te prowadzone są w oparciu o metodę Savvy Ed. Język angielski dla dzieci to inwestycja w przyszłość maluchów. Każdy rodzic, który chce mieć pewność, że jego dziecko znalazło się w najlepszych rękach, powinien skorzystać z tej oferty.

Język angielski dla dzieci – innowacyjne i efektywne metody

Za wysokie efekty nauczania odpowiada przede wszystkim wyspecjalizowana kadra, która zajęcia dla najmłodszych prowadzi z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Aby zajęcia dla 3 latka czy dla 4 latka, przynosiły odpowiednie efekty, muszą być prowadzone w sposób niebanalny, dostrzegający potrzeby maluchów. Z pewnością pomoże w tym latający dywan ułatwiający mówienie po angielsku czy listy wysyłane przez bohatera podręcznika, które do dzieci przychodzą z różnych zakątków świata, budując w nich tym samym chęć do odkrywania nieznanych dotąd przestrzeni. Język angielski dla dzieci może być prowadzony w ciekawy sposób!

Jeżeli zainteresowała Cię oferta, już dziś sprawdź, w jakich szkołach na terenie Łodzi możesz z niej skorzystać.