Lublin

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Lublin

Twój maluch skończył dwa lata? To najlepsza pora na rozpoczęcie nauki angielskiego! Innowacyjna metoda nauczania opracowana przez specjalistów z Edu Bears sprawia, że angielski dla dzieci w Lublinie to przyswajanie wiedzy połączone ze świetną zabawą.

Nauka angielskiego dla dzieci z Lublina – takiej oferty jeszcze nie było!

Z pozoru może się wydawać, że dwulatek jest jeszcze za mały na naukę języka obcego – przecież niektóre maluchy w tym wieku posiadają ograniczony zasób słów w języku ojczystym. Nic bardziej mylnego! Im wcześniej nauka zostanie rozpoczęta, tym język obcy będzie dla dziecka bardziej naturalny. Trzeba pamiętać o tym, że umysł malucha jest chłonny niczym gąbka, dobrze jest zatem jak najwcześniej zacząć nasączać go wartościowymi treściami. Teddy Eddie to metoda nauczania dzieci w wieku od dwóch do siedmiu lat. Jednak to nie wszystko. Jego starszy brat, Savvy Ed zaprasza do nauki starsze dzieci – od siódmego do dziesiątego roku życia. Dopełnieniem propozycji są wyjątkowe wykłady dla rodziców, które organizowane są w ramach Akademii Rodzica. Język angielski dla dzieci to głównie nauka poprzez wyśmienitą zabawę.

Język angielski dla dzieci – nauka poprzez zabawę

Specjaliści z Edu Bears doskonale wiedzą, jak przygotować ciekawą propozycję nauki nawet dla 2 latka. Tak małe dzieci wymagają odpowiedniego podejścia. W zajęciach, jakie proponują, nie brakuje zatem kreatywności i wyjątkowych pomysłów odpowiednich także dla 3 latka czy dla 4 latka. Praca odbywa się w oparciu o innowacyjne metody nauczania, a zespół nauczycieli zawsze tworzą osoby nie tylko z ogromnym doświadczeniem, ale przede wszystkim z wielką pasją nauczania. Jedno jest pewne – wszystkie maluchy chętnie będą uczestniczyły w prowadzonych w oparciu o metody od Edu Bears zajęciach. Pomoże nam w tym między innymi latający dywan, który ułatwia najmłodszym dzieciom mówienie po angielsku. W tej wyjątkowej autorskiej ofercie można znaleźć jeszcze więcej ciekawych niespodzianek. Język angielski dla dzieci to wyjątkowa przygoda.

Przekonaj się sam o skuteczności proponowanych metod już teraz. Sprawdź, gdzie w Lublinie znajdują się licencjonowane placówki!