Olsztyn

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Olsztyn

Edu Bears to nowatorski projekt edukacyjny, który został stworzony z pasji i dla pasji nauczania angielskiego dla dzieci. Kreatywny angielski dla dzieci w Olsztynie to nauka oparta na dwóch metodach Teddy Eddie oraz Savvy Ed, które w skuteczny sposób zaznajamiają najmłodszych z tajnikami słów, powiedzeń i zwrotów.

Ambitna nauka angielskiego dla dzieci w przyjaznej atmosferze

Program Teddy Eddie wystartował już w 2009 roku, a do tej pory tysiące zadowolonych małych kursantów w efektywny sposób opanowały podstawy języka. Z założenia przeznaczony jest dla przedszkolaków, ale sprawdzi się także dla 2 latka. Odpowiedzią na wciąż rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie jest projekt Savvy Ed, przeznaczony dla nieco starszych dzieci. Uzupełnieniem są wykłady dla rodziców, a także konferencje dla prowadzących zajęcia i metodyków w ramach Synergy Garden. Projekt stworzyły mamy, które nie tylko o nauce angielskiego, ale także o maluchach wiedzą dużo. Dlatego nauka angielskiego dla dzieci w ramach metod stworzonych przez Edu Bears jest dopasowana do oczekiwań maluchów i w elastyczny sposób dostosowywana do konkretnej grupy. Mieszkańcy Olsztyna i jego okolic mogą skorzystać z możliwości, jakie daje kurs i zapisać swoje pociechy na zajęcia do jednej z licencjonowanych placówek w Polsce albo Czechach.

Czym wyróżnia się angielski dla dzieci w Olsztynie z Edu Bears?

To, co wyróżnia projekt edukacyjny Edu Bears to niebanalne podejście do zajęć, które pozwala na skuteczne przekazanie wielu informacji i osiąganie efektów. Wszystkie ćwiczenia przechodzą przez surową selekcję – konsultowane są z prowadzącymi zajęcia, jak i najmłodszymi odbiorcami. Wykorzystują elementy, które wzbudzają zainteresowanie dzieci i nie pozwalają się im nudzić. Nauka angielskiego dla dzieci, która wykorzystuje barwne ilustracje i nagrania, zachęca maluchy do tego, by odkrywały świat, a poznanie języka stało się naturalną potrzebą.

Teraz nauka angielskiego w Olsztynie sprawdzoną i przyjazną dzieciom metodą jest w zasięgu ręki, wystarczy z niej skorzystać. Sprawdź licencjonowane placówki. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.