Płock

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Nauka i zabawa – angielski dla dzieci w Płocku

Bardzo łatwo można zniechęcić uczniów na początku ich przygody, czy to w przedszkolu, czy w szkole. Źle prowadzone i nudne zajęcia są zmorą niejednego przedszkolaka. Ale wybierając zajęcia z języka angielskiego w Edu Bears, koniec z nudą. Sprawdź, gdzie w Płocku znajdziesz placówki z którymi współpracujemy.

Przemyślany program nauki dla 3-latka

Język angielski dla dzieci, jaki oferuje program Edu Bears, powstał z myślą o połączeniu nauki i zabawy. To właśnie podczas wielu zabaw, kiedy dziecko jest skoncentrowane i zaangażowane, bardzo łatwo i skutecznie można przemycić edukacyjne treści. Nauka języka angielskiego przy metodzie Teddy Eddie właśnie na taką naukę stawia. Podział na wiele grup wiekowych oraz różne poziomy trudności najlepiej świadczy o tym, że metodycy dobrali program bardzo skrupulatnie. Od 2 roku życia stopniowo wprowadzane jest słownictwo, kolejno budowanie zdań oraz konwersacje. Małe i kameralne grupy sprawiają, że nawet te bardziej nieśmiałe dzieci, nie mają problemu z udziałem w zajęciach.

Do tej pory dostęp do zajęć z języka angielskiego na wysokim poziomie był dostępny raczej w większych miastach. Dzięki temu, że Edu Bears nawiązało współpracę z różnymi placówkami, miasta takie, jak Płock oraz inne podobne wielkością, nie mają już tego problemu.

Propozycja nauczania, jaką pokazuje Edu Bears, opiera się na nauczaniu już od dwóch lat, ale z kładzeniem nacisku na ciekawe i kreatywne zajęcia, idealne dla 2 latka czy 3 latka. Przykładem ćwiczenia jest zabawa w latający dywan, czy odgrywanie scenek z udziałem uczniów. Metoda Teddy Eddie jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat, z kolei dla starszych (7-10 lat) z pomocą przychodzi Savvy Ed. Program jest bardzo konsekwentny i przemyślany, stawia na naukę, rozwój i zabawę, w sam raz dla 4 latka czy starszych dzieci.

Nauka bez wysiłku – to jedno z haseł Edu Bears. Jeśli więc szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko nie tylko się czegoś nauczy, ale także przyjemnie spędzi czas, nie czekaj, tylko zapisz je już dziś do najbliższej placówki współpracującej na terenie Płocka.