Poznań

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Poznań

Ułatw swojemu dziecku poznawanie współczesnego świata i zainwestuj w jego umiejętności językowe. Z nauką nie trzeba czekać do edukacji szkolnej. Im wcześniej rozpoczęta, tym lepsze efekty przyniesie. Edu Bears to angielski dla dzieci w Poznaniu w licencjonowanych placówkach, a zajęcia są przeznaczone nawet dla 2 latka.

Język angielski dla dzieci z Edu Bears

Oferta Edu Bears to kursy dla najmłodszych dzieci prowadzone przez licencjonowaną, wykwalifikowaną kadrę na terenie całego kraju oraz w Czechach. Sieć ponad dwustu placówek oferuje ambitny program nauki języka angielskiego dla maluchów. Teddy Eddie jest autorską metodą nauki dla dzieci w wieku 2-7 lat. Starsze dzieci, w wieku 7-10 lat mogą skorzystać z programu nauczania Savvy Ed, który wykracza poza podstawy programowe przewidziane w Egzaminach Cambridge dla najmłodszych. Posiadamy także cykl zajęć dla rodziców – Akademia Rodzica. Ambitny angielski dla dzieci w Poznaniu? Nic prostszego! Kluczem do sukcesu jest nie tylko ilość przekazywanego słownictwa, ale przede wszystkim sposób, w jaki prowadzona jest nauka. Ucząc metodami od Edu Bears, stawia się na kreatywność oraz na niesztampowe podejście do nauki angielskiego u dzieci.

Nauka angielskiego dla dzieci z Poznania i okolic – dlaczego warto?

Teddy Eddie i Savvy Ed to oryginalne metody nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Wiedza na kursach przekazywana jest w sposób dyskretny, a maluchy przy tym się po prostu świetnie bawią. Jeżeli zależy Ci na niebanalnym podejściu do tematu nauki angielskiego u Twojej pociechy, to nie mogłeś lepiej trafić. Gdzie indziej dziecko będzie miało okazję poznać szerokie słownictwo dzięki rockowej aranżacji piosenek czy w oparciu o wciągające listy, jakie bohater książki wysyła z odległych zakątków świata? Nauka angielskiego dla dzieci w takiej formie to czysta przyjemność zarówno dla 3 latka, jak i dla 4 latka.

Już dziś sprawdź, gdzie w Poznaniu organizowane są innowacyjne zajęcia dla maluchów z języka angielskiego.