Rybnik

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Rybnik

Jesteś rodzicem i masz małe dziecko. Chcesz je zacząć oswajać z językiem angielskim. Angielski dla dzieci w Rybniku jest ofertą skierowaną właśnie dla Twojej pociechy. Sprawdzone metody nauczania angielskiego znalazły spory aplauz. Eksperci od języków obcych z Edu Bears opracowali oryginalne i skuteczne metody nauki języka dla dzieci.

Nauka angielskiego dla dzieci – co powinieneś wiedzieć?

Nauczanie języka obcego dla dziecka może być miłą i przyjemną przygodą. Niekoniecznie musi wiązać się z nudą lub rutyną. Specjaliści opracowali metodę nauki o nazwie Teddy Eddie, która jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2-7 lat. Natomiast metoda o nazwie Savvy Ed przeznaczona jest dla starszych dzieciaków – w wieku 7-10 lat.

Połączenie zabawy z nauką języka

Rodzic jest szczęśliwy, gdy jego pociecha także jest szczęśliwa. Wobec tego spraw dziecku radość i zapisz je na zajęcia z języka angielskiego. Opracowane przez ekspertów oryginalne metody nauczania języka jeszcze nigdy nie sprawiły dzieciom tyle radość. Zabawa plus efektywna nauka, to klucz do sukcesu. Język angielski dla dzieci jest dobrym wyborem.

Wiele słówek przekazywanych jest dzieciom w bardzo dyskretnej formie. Zaawansowane metody nauki języka są sprawdzonym i potwierdzonym przez wiele badań procesem odpowiedniej nauki już dla 2 latka, 3 latka, a nawet dla 4 latka. Język nauczany jest w oparciu o pasję oraz doświadczenie. To obustronna przyjemność zarówno dla najmłodszych, jak i ich nauczycieli. Nie musisz się o nic martwić. Dziecku spodobają się zajęcia. Masz na to naszą pełną gwarancję.

Nowatorskie metody przyswajania słówek oraz podstawowych zasad ortografii jeszcze nigdy nie były tak proste, przyjemne i dające wiele satysfakcji.
Licencjonowane placówki czekają Ciebie. Sprawią, że dziecko będzie w pełni zadowolone z zajęć z naszymi nauczycielami oraz będzie oczekiwać z utęsknieniem na kolejną dawkę nauki. Nauka języka angielskiego u dzieci to coraz popularniejsze rozwiązanie. Dlaczego nie miałbyś z niego skorzystać?
Koniecznie sprawdź, kiedy i w jakich licencjonowanych placówkach organizowane jest spotkanie w formie zajęć w Rybniku oraz okolicach. Przyjdź do nas ze swoim dzieckiem. Ani Ty, ani Twoja pociecha nie będziecie rozczarowani.