Rzeszów

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Rzeszów z metodami Edu Bears

Angielski dla dzieci w Rzeszowie nowoczesnymi i sprawdzonymi metodami Edu Bears od teraz jest na wyciągnięcie ręki. Najmłodsi poznają język, ucząc się przez zabawę, w taki sposób, że staje się on ich codziennością. Tak przygotowani młodzi ludzie bez trudu wejdą w świat dorosłych, na rynek pracy, czy poznają przyjemność podróży, gdyż znajomość języka angielskiego jest we współczesnym świecie niezbędna.

Jeszcze nigdy nauka angielskiego dla dzieci nie była tak przyjemna!

Metoda Teddy Eddie została stworzona przez trzy mamy, które jednocześnie są metodykami nauki języka. Na podstawie swoich doświadczeń w opiece nad maluchami i doświadczeń swoich koleżanek stworzyły autorski program nauczania, który przeznaczony jest już dla 2 latka. Został on przetestowany na dzieciach, które szybko i chętnie przyswajały wiedzę oraz umiejętność posługiwania się językiem angielskim w różnych okolicznościach. Teddy Eddie przeznaczony jest dla najmłodszych. Kolejnym etapem jest język angielski dla nieco starszych dzieci – Savvy Ed, którego można nazwać starszym bratem Teddy Eddie. Rodzice mogą liczyć na specjalne wsparcie w postaci wykładów, podczas których specjaliści dają wskazówki, jak poprawiać umiejętności lingwistyczne dzieci i zachęcać do mówienia po angielsku.

Język angielski dla dzieci z Rzeszowa i okolic może być ciekawą formą spędzania czasu. Metody Edu Bears to propozycja, które łączy przyjemne z pożytecznym, a w czasie zajęć nie ma miejsca na nudę.

Edu Bears – język angielski dla dzieci

Edu Bears ma do zaproponowania autorską metodą, która zaspokoi potrzeby i oczekiwania najmłodszych, ale również i rodziców. Ciekawe, intensywne, ale jednocześnie atrakcyjne lekcje zachęcają do mówienia i stosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Jest to gwarancją sukcesu i zapewnieniem, że najmłodsi chętnie uczestniczą w zajęciach.

Mieszkańcy Rzeszowa i okolic mogą zapoznać się z ofertą i skorzystać z propozycji, jaką jest nauka języka angielskiego dla dzieci z licencjonowanymi placówkami wykorzystującymi metody Edu Bears. Zadowoleni klienci są najlepszą reklamą!