Szczecin

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Szczecin

Kształtowanie umiejętności językowych u maluchów jest niezwykle ważne już od najwcześniejszych lat. Język angielski obecnie otwiera wiele drzwi, zwłaszcza jeżeli chodzi o karierę zawodową. Licencjonowani partnerzy Edu Bears oferują angielski dla dzieci w Szczecinie już od drugiego roku życia.

Nauka angielskiego dla dzieci ze Szczecina i okolic – ciekawa propozycja

Dlaczego oferta edukacyjna Edu Bears jest tak wyjątkowa? Proponowane są innowacyjne metody nauczania, które przynoszą konkretne efekty. Najlepszym dowodem na to jest szeroko rozwinięta sieć placówek, które mają licencję do nauczania innowacyjnymi metodami. W całym kraju i na terenie Czech jest ich ponad 200! Rzeszę zadowolonych słuchaczy można już liczyć w kilkunastu tysiącach. Twórcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wymagającymi słuchaczami są małe dzieci. Język angielski dla dzieci powinien być przede wszystkim wciągającą zabawą. Nie zabraknie także ciekawych propozycji dla nieco starszych dzieci oraz dla rodziców w ramach zajęć Akademii Rodzica.

Język angielski dla dzieci – dlaczego warto?

Kluczem do sukcesu jest sposób nauki. Nasza propozycja to program Teddy Eddie, przeznaczony dla najmłodszych słuchaczy w wieku od 2 do 7 lat oraz jego starszy brat Savvy Ed skierowany do dzieci od 7 do 10 lat. Język angielski dla dzieci prowadzony jest w ciekawy sposób. Podstawą nauczania są utwory, z których są one w stanie przyswoić dwa tysiące słów. Jest to imponujący wynik jak na tak młodych ludzi, który pozwala na swobodną komunikację. Rockowe aranżacje piosenek czy ciekawe listy od bohatera książki, to tylko niektóre propozycje, jakie znacznie urozmaicają naukę u nas. Oddając dziecko pod skrzydła licencjonowanych partnerów Edu Bears, możesz mieć pewność, że zajmie się nim profesjonalna kadra, która posiada bogate doświadczenie w nauce maluchów. Sam się zdziwisz, jak szybko Twoja pociecha zacznie mówić po angielsku.

Zainteresowała Cię oferta? Już dziś zapraszamy do kontaktu. Znajdź licencjonowaną placówkę w Szczecinie i przekonaj się, jak bardzo Twoja pociecha będzie zadowolona z nauki.