Tychy

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci w Tychach

Liczne szkoły językowe oferują naukę języków obcych od najmłodszych lat. Nauka angielskiego dla dzieci już na wczesnym etapie pokazuje, że najmłodsi mogą z powodzeniem przyswajać nowe słownictwo, ucząc się w czasie zabawy. Z połączenia nowych metod oraz pasji do nauczania, powstała marka edukacyjna Edu Bears, która oferuje swoje usługi w licencjonowanych placówkach w Tychach i okolicy.

Nauka angielskiego metodą Edu Bears dla 2-latka

Nauka musi być nudna i udowadniają to metodyczki, które kilka lat temu założyły markę Edu Bears. Dziś jest to prężnie działająca na terenie większych miast firma, która za zadanie postawiła sobie nauczanie języka angielskiego na najwyższym poziomie, przy jego jednoczesnym dopasowaniu do różnych grup odbiorców. Pięć poziomów nauczania jest dostosowanych do różnych grup wiekowych. Nauka angielskiego dla dzieci jest przeznaczona dla 2 latka i 3 latka i opiera się na zapamiętywaniu pierwszych angielskich słówek, poprzez wykorzystanie do tego zabawy. Metoda obrazkowa, czy polegająca na opowiadaniu bajek sprawia, że nawet tak małe dzieci są w stanie skupić się na przekazywanej im treści.

Dopasowanie poziomu zajęć do wieku, czyli język angielski dla dzieci

Podczas kolejnych etapów nauki języka angielskiego metoda Teddy Eddie dokłada następne poziomy trudności. I tak dla 2 latka i 3 latka nauka języka angielskiego polega na wprowadzaniu pierwszych zdań, dla 4-5 latków to już pierwsze rozmowy po angielsku, a później nauka konwersacji oraz czytanie tekstów. Taki podział gwarantuje, że nauka nie tylko nie będzie nudna, ale także nie będzie ponad możliwości danej grupy wiekowej.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy to najwyższy czas, żeby Twoja pociecha rozpoczęła naukę języka angielskiego, sprawdź, gdzie w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania znajdują się placówki współpracujące z Edu Bears. Tychy to jedno z miast, gdzie bez problemu możesz skorzystać z tej oferty. Dodatkowo warto wspomnieć, że Edu Bears wychodzi o krok dalej w edukacji, włączając w to także rodziców. Podczas Akademii Rodzica dowiedzą się oni, jak ważne jest, żeby kontakt z językiem angielskim zapewniać dziecku także po zakończonych zajęciach. Język angielski dla dzieci do najlepszy wybór z zajęć pozalekcyjnych.

Sprawdź, w jakich placówkach w Tychach możesz zobaczyć, jak wyglądają zajęcia i dokonać zapisu.