Wrocław

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Wrocław

Zainwestuj w rozwój swojej pociechy już od pierwszych lat jej życia. Angielski dla dzieci we Wrocławiu metodą Teddy Eddie to zajęcia odpowiednie już nawet dla 2 latka!

Nauka angielskiego dla dzieci z Wrocławia i okolic – autorskie metody nauczania

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha przyswajała wiedzę w niebanalny, a zarazem bardzo skuteczny sposób, to nie mogłeś lepiej trafić. Autorskie utwory, z którymi osłuchiwane są dzieci, niosą ze sobą prawdziwe bogactwo słownictwa – maluchy mogą przyswoić ponad 2000 słów! Teddy Eddie skierowany jest do najmłodszych słuchaczy, od 2 do 7 roku życia. Nie zapominamy jednak i o starszych uczniach, dla których stworzono równie ciekawy program nauczania Savvy Ed. Jest to propozycja dla kursantów w wieku 7-10 lat. Dopełnieniem tej wyjątkowej oferty są cykle wykładów dla rodziców prowadzonych w ramach Akademii Rodzica. Język angielski dla dzieci nauczany przy wsparciu rodziców przynosi najlepsze efekty.

Język angielski dla dzieci – dlaczego warto wybrać te metody?

W prowadzone zajęcia wkładana jest przede wszystkim pasja i ogromne doświadczenie. Najważniejsze to stworzyć atmosferę, w której dzieci będą chciały się uczyć. Ważne jest, aby nauka angielskiego dla dzieci wyzwalała w maluchach pokłady kreatywności. Pomoże w tym z pewnością latający dywan, który ułatwia mówienie po angielsku, jak i pełne przygód listy od bohatera książki, które ten wysyła z najbardziej odległych zakątków świata. Język angielski w dzisiejszych czasach powinien być jak drugi język ojczysty, a licencjonowane placówki oferujące te metody doskonale o tym wiedzą! Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby były one interesujące nawet dla 3 latka czy 4 latka. Twoje dziecko zacznie mówić po angielsku, zanim się spostrzeżesz!

Chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się angielskiego od najmłodszych lat? Sprawdź, gdzie we Wrocławiu organizowane autorskie zajęcia dla maluchów już od drugiego roku życia.