Zielona Góra

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Zielona Góra

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest nauka języka obcego. Najczęściej wybieranym językiem jest właśnie angielski. Powinieneś o tym wiedzieć. Jesteś szczęśliwym rodzicem. Masz małe dziecko. Dlaczego nie zapisać na kurs angielskiego swojej pociechy? Angielski dla dzieci w Zielonej Górze to dobre rozwiązanie.

Udowodniona metoda skutecznej nauki języka angielskiego

Nauka angielskiego dla dzieci stała się przyjemnością dzięki zastosowaniu najnowszych oraz najlepszych rozwiązań, jakie można spotkać na rynku. Przyswajanie sobie języka jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Eksperci od lingwistyki z Edu Bears opracowali sprawdzone metody nauczania języka, których skuteczność została dowiedziona.

Wybierz sprawdzone na rynku metody nauki języka angielskiego dla najmłodszych

Wykorzystanie sprawdzonego sposobu nauczania języka obcego dla 2 latka, polega na wyborze metody o nazwie Teddy Eddie. To świetne rozwiązanie dla najmłodszych. Nauka słówek opiera się na zabawie. Specjaliści zadbali o to, żeby dziecko z dużą chęcią oraz wielką przyjemnością chciało się uczyć języka. Dla dzieci w wieku 7-10 lat przygotowano starszego brata Eddiego, czyli Savvy Ed. To bardzo dobry wybór, jeśli chcesz, żeby dziecko nabyło właściwe umiejętności oraz wiedzę w zakresie języka angielskiego. Język angielski dla dzieci nie będzie kojarzył się od teraz z nudną i monotonną nauką. Radość i zadowolenie pociechy są kluczowe.

Angielski dla najmłodszych

Zapoznaj się z ofertą licencjonowanych placówek. Wybierz program dostosowany do wieku dziecka oraz jego potrzeb. Nauka poprzez zabawę metodami opracowanymi przez najlepszych ekspertów jeszcze nigdy nie była tak fajna. Dać dzieciom radość poprzez naukę i przyswajanie wiedzy oraz słówek w zakresie języka angielskiego, jest świetnym rozwiązaniem. Oferta skierowana jest do rodziców, którym zależy na wczesnej edukacji pociech.

Zajęcia oferowane są w różnych miastach w Polsce. Jeśli jesteś z Zielonej Góry, zapoznaj się z propozycjami oraz sprawdź, w jakiej placówce odbędzie się warsztat. Przyjdź ze swoim dzieckiem na zajęcia, a nie pożałujesz. Jest to niezwykle ważne dla rodzica oraz dziecka.