NAUKA W PROJECT OSIELSKO TO NAJLEPSZY WYBÓR, PONIEWAŻ:

Wybraliśmy dla naszych kursantów najlepsze programy nauczania. Bazując na wieloletnim doświadczeniu poprzedzonym solidnym przygotowaniem akademickim mogliśmy zapoznać się z szeregiem dostępnych na rynku propozycji do nauczania dzieci, młodzieży oraz dorosłych, co zaowocowało wyborem programów TOP OF THE TOP. I są one dostępne TYLKO w naszej szkole. Więcej informacji na temat programów nauczania znajdziecie Państwo w zakładce: OFERTA na naszej stronie www.

Dla okolicznych szkół: zajęcia z odbiorem ze świetlicy – idealne zagospodarowanie czasu dziecka, nasi lektorzy odbierają dzieci ze świetlicy przed lub po lekcjach, przyprowadzają na zajęcia i odprowadzają z powrotem. Dziecko nie traci energii na oczekiwanie na rodzica. Jego czas jest zagospodarowany w najlepszy sposób.

Kameralne grupy: standardowa liczebność grup w naszej szkole to 6- 12 osób. Jakość nauczania, a także prawdopodobieństwo aktywnego udziału uczestników w zajęciach jest znacznie wyższa.

Doskonała zabawa: zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli cenią sobie przyjazną atmosferę na naszych zajęciach. Dzieci z chęcią uczestniczą w spotkaniach, ponieważ są one bardzo odmienne od tych szkolnych, wypełnione zabawą, grami komunikacyjnymi i dramą.

Nasza kadra jest profesjonalnie przygotowana do nauczania. Nasi lektorzy przeszli szereg szkoleń metodycznych, aby każda minuta zajęć owocowała postępami w nauce naszych kursantów.

TOP OF THE TOP, nasza szkoła jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie

Sprawdź, gdzie uczymy

Szkoła Project Osielsko
Narcyzowa 4
Osielsko Polska