Szkoła języka angielskiego JOKER w Łodzi powstała w 2012 roku, założycielem placówki jest pasjonatka, magister filologii angielskiej oraz nauczyciel języka angielskiego- Ewelina Laszczyk- Grzybowska. 

W szkole prowadzone są wyspecjalizowane kursy dla: 

– dzieci od 2 do 7 lat, znaną i cenioną metodą języka angielskiego Teddy Eddie

– dzieci kontynuujących naukę angielskiego w szkole JOKER (po kursie Teddy Eddie) metodą Savvy ED,

– dzieci ze szkół podstawowych, w oparciu o metodę NATIONAL GEOGRAPHIC oraz urozmaiconą autorskimi KOMIKSAMI z JOKEREM I PRZYJACIÓŁMI, 

– dla młodzieży, w oparciu o metodę NATIONAL GEOGRAPHIC,

 dla osób przygotowujących się do egzaminów CAMBRIDGE (FCE, ADVANCED),

– dla osób dorosłych, z zastosowaniem najlepszych na świecie prezentacji TED Talks

Uważamy, że każdy powinien uczyć się języka angielskiego, niezależnie od wieku, doświadczeń czy nastawienia, chcemy aby nauczanie języka angielskiego kojarzyło się z przyjemnością i cudownym rozwojem osobistym.

W zespole naszej szkoły znajdują się prawdziwi nauczyciele z powołania, a wspólnie tworzymy zgrany i profesjonalny zespół Lektorów. Każdy nauczyciel przechodzi szereg szkoleń, aby mógł nauczać Dzieci metodą Teddy Eddie, Savvy Ed, Angielski z Jokerem i Przyjaciółmi, National Geographic oraz prowadzić grupy zgodne z wysokimi standardami i wymogami szkoły JOKER.

Zapraszamy wszystkich na zajęcia do naszej szkoły, dadzą one Państwu i Państwa Dzieciom umiejętność komunikowania się w języku angielskim w każdych sytuacjach życiowym. W poszczególnych grupach, niezależnie od wieku i poziomu językowego, nasi Lektorzy stawiają największy nacisk na mówienie i komunikowanie się w języku angielskim, bo przecież po to właśnie każdy z nas uczy się języka obcego! Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji pokazowej, na której mogą Państwo osobiście przekonać się jak wyglądają nasze zajęcia i że naprawdę ANGIELSKI NIE GRYZIE!

ZAPRASZAMY JUŻ TERAZ! 

Sprawdź, gdzie uczymy

Joker Centrum Edukacyjne
Tatrzańska 124a
Łódź Polska
Joker Centrum Edukacyjne
Morcinka 1
Łódź Polska