W pewnym momencie swojego życia podjęłam decyzję o porzuceniu stabilnej kariery i postanowiłam podążać za tym, co trudne, ale co było moim marzeniem od wielu lat. Własna szkoła języków obcych MANUFAKTURA JĘZYKA  w Łodzi jest właśnie wynikiem tych zmian.
Studia filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz wieloletnia praca lektora stanowią od lat ważną część mojego życia. Dzięki temu zdobyłam ogromne doświadczenie i świadomość, jak ważne jest nauczanie dzieci języków obcych już od najmłodszych lat. Drugi kierunek studiów w zakresie marketingu i zarządzania ze specjalizacją public relations pokazały mi, w jaki sposób skutecznie zarządzać i kreować własną firmę oraz inspirować swoich pracowników, a długoletnia praca w branży hotelarskiej pokazała jak ważna jest komunikacja w biznesie i kreatywność.

 

Jednak największe doświadczenie zdobyłam zostając mamą. Syn Antoś jest moją największą inspiracją i to właśnie on pokazuje mi, jak ważne jest oswojenie dziecka z językiem obcym już od najmłodszych lat. Dziecko nawet bardzo małe natychmiast zapamiętuje słowa i wyrażenia w języku obcym. Rodzice moich uczniów ze zdumieniem stwierdzają, że ich dziecko odpowiada po angielsku na zadane mu pytanie w języku polskim. Stwarzając naszym małym uczniom naturalny kontekst do nauki poprzez kreatywne zabawy, ruch, muzykę, odgrywanie ról, sprawiamy, że dzieci błyskawicznie zaczynają komunikować się w języku obcym.

Sprawdź, gdzie uczymy

Manufaktura Języka
ul. Maratońska 67/69
Łódź Polska