Witamy Cię w naszej szkole SJO FUTURE. Szkole, która powstała w 2008 r. z pasji do nauczania.
Różne poziomy, grupy wiekowe czy indywidualne podejście na nikim nie robią już wrażenia, dlatego w naszej szkole stawiamy na wysoką jakość zajęć.

Wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania i technologie jak kody QR, realia, dzięki którym język żyje, zanurzamy się w języku obcym od pierwszych zajęć. Uczymy się przede wszystkim komunikacji, która otwiera niejedne drzwi. Nasze zajęcia są pełne mówienia i słuchania. Przemycimy elementy gramatyki podczas odgrywania dialogów z życia codziennego. Obejrzysz krótkie wideo, o którym porozmawiasz z lektorem, zagrasz w planszówkę, żeby utrwalić treść problemów. 

Na najmłodszych kursantów (dzieci 2-7) czeka fenomenalny kurs. Jesteśmy jedynym w okolicy Akredytowanym Centrum metody TEDDY EDDIE. Podczas zajęć z miśkiem dzieci uczą się pełnych zdań, co sprawia, że zaczynają posługiwać się językiem angielskim spontanicznie w sytuacjach pozaszkolnych.

Starszym kursantom proponujemy ambitny i skuteczny program NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING. Jako jedyni w Gorzowie Wlkp. realizujemy ten fantastyczny program, który zakłada, że język angielski ma być narzędziem w komunikacji globalnej.

Naszą misją jest sprawić, żeby kursant pokochał język obcy i potrafił go używać swobodnie poza murami naszej szkoły. 

Pamiętaj – inwestycją jesteś TY sam, więc nie nie zwlekaj.Sprawdź, gdzie uczymy

SJO FUTURE
Czereśniowa 6/107,122,123
Gorzów Wielkopolski Polska