Level Up Centrum Językowe Elżbieta Wachowska

Jeśli szukałeś kursu, który da Ci nieskończone możliwości konwersacji, obycia z językiem, a wszystko to przedstawione w ciekawy i angażujący sposób to świetnie trafiłeś, z nami jesteś w stanie w końcu się rozwinąć i otworzyć.

Level Up to taka szkoła, która prowadzona jest z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do ucznia. U nas nie znajdziesz sztywnej atmosfery.

Dla dzieci przygotowaliśmy gry, zabawy, piosenki, interaktywne ćwiczenia i wiele innych, tak by miały lepszy start w przyszłość i nie bały się komunikować w obcym języku. Dzieci bawią się podczas zajęć, bo wykorzystujemy ich naturalną potrzebę zabawy.

Zajęcia dla szkół podstawowych i średnich to przede wszystkim komunikacja, ale również rozwijanie umiejętności społecznych, przeplatanych z materiałem gramatycznym i leksykalnym w zupełnie innym wydaniu niż w szkole publicznej.

Dorośli korzystają natomiast z materiałów bazujących na realnych sytuacjach, przeplatanych mnóstwem ćwiczeń na komunikację, tak by od razu mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce.

Komunikacja werbalna jest najważniejsza, bo po to uczymy się języka – żeby mówić! Dlatego zajęcia prowadzone są po angielsku, i nie ma tam miejsca na język ojczysty. Osoby uczące się muszą osłuchać się z językiem, a praca w małych grupach sprawia, że nie boją się później mówić wśród innych osób.

Sprawdź, gdzie uczymy

Level Up Centrum Językowe Elżbieta Wachowska
ul. Kościelna 3
Świebodzin Polska