Nasze Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne stawia na  nowoczesne i multisensoryczne metody nauczania.  Prowadzimy  zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pracujemy wyłącznie w małych grupach, starannie dobranych pod względem wieku i stopnia zaawansowania. Taki model pracy ułatwia nam osiąganie lepszych efektów. W kameralnej grupie każdy słuchacz ma zajęcie produkcyjne od prowadzącego zajęcia tyle, ile potrzebuje, może uwagi uczestnika w zajęciach i zajęciach szefów.   

W IQ Academy wiemy dobrze, że  nauczysz się mówić w innym języku ROZMAWIAJĄC , KONIEC z testami, KONIEC z ćwiczeniami z podręcznika, gdzie niejednokrotnie odpowiedzi można znaleźć na końcu książki. Czas zacząć uczyć języka w sposób efektywny! Czas, by śmiało rozmawiać, komunikować się – zrozumiale dla obu stron.
Naszą kadrę dobieramy wyjątkowo, każdy lektor łączy wiedzę językową z solidnym przygotowaniem pedagogicznym. Nasi lektorzy – to ciekawe osobowości i pedagodzy o wysokich kwalifikacjach oraz bogatym, często międzynarodowym doświadczeniu, którzy do każdego ucznia podchodzą dosłownie.

W trosce o usługi językowe zapewniamy stały nadzór metodyczny, co oznacza, że ​​nad pracą nauczycieli i przebiegiem każdego kursu językowego czuwa metodyk, który w wyznaczonym dniu i godzinach pełni dyżury i jest dostępny dla słuchaczy oraz rodziców uczących się w naszej szkole dzieci. 
Zajęcia odbywają się w komfortowej i odpowiednio wyposażonej sali lekcyjnej, w dobrej lokalizacji z miejsca parkingiem.

Sprawdź, gdzie uczymy

Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne IQ Academy
Gostwica 329
Gostwica polska
Filia Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnego IQ Academy
ul. Zagrody 3
Piwniczna-Zdrój Polska