Centrum Elitarnej Edukacji Edulandia

Jako Centrum Elitarnej Edukacji EDULANDIA po kilku latach ciężkiej i satysfakcjonującej pracy udało się nam stworzyć miejsce, do którego nasi Uczniowie chętnie wracają oraz miejsce które polecają znajomym – to dla nas najwyższy wyraz uznania. Szkoła to bowiem nie tylko budynek i wyposażenie, tworzą ją ludzie, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie.

Dlatego nasza kadra to wysoko wykwalifikowani specjaliści w nauczaniu – spokojnie możesz oddać się w ich ręce – ludzie z pasją do nauczania – gwarantowane efekty nauki! 

Wiąże się to z systematyczną współpracą z metodykami, a nasze lekcje są poddawane ocenie.

To wszystko po to aby Wasze dzieci pokochały język angielski!

Ważne jest dla nas również to, abyście Wy Rodzice mieli pewność, że dokonaliście właściwego wyboru posyłając dziecko do naszej szkoły. 

Jesteśmy dumni, że jako szkoła zdecydowaliśmy się na współpracę z tak nowocześnie oraz prężnie rozwijającą się firmą edukacyjną. Jako centrum jesteśmy zobowiązani do spełniania wszystkich standardów naszego licencjonodawcy, firmy Edu Bears – właścieli marki Teddy Eddie i Savvy Ed. To dzięki tej współpracy gmina Iłża ma najlepsze na rynku programy do języka angielskiego dla dzieci.

Niemniej jednak, zdajemy sobie sprawę z istoty komfortu nauki i otoczenia, w którym się ona odbywa, dlatego nasza placówka to miejsce z klimatem – w końcu to Centrum Elitarnej Edukacji EDULANDIA – wyjątkowe miejsce na mapie edukacyjnej Iłży.

NASZA MISJA TO SKUTECZNA NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH! 

Od 2017 roku jesteśmy akredytowanym centrum metody nauczania angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat – Teddy Eddie to wyjątkowe zajęcia, które wszyscy kochają: dzieci, rodzice i lektorzy. Od 2019 r jesteśmy  również akredytowanym centrum nauczania dla dzieci w wieku 7-10 lat – Savvy Ed, starszego brata misia Eddie, który jest kontynuacja tego kursu i skutecznie przygotowuje do międzynarodowych egzaminów Cambridge.

Twoje dziecko też pokocha lekcje z misiem, a Ty będziesz ze zdumieniem i radością obserwować jego postępy!

Dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych mamy fantastyczne zajęcia, które realizujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały edukacyjne znanych na rynku marek edukacyjnych.

Idąc z duchem czasu korzystamy z najnowszych technologii – na naszych lekcjach stosujemy najlepsze oprogramowanie dla szkół i najnowocześniejszy sprzęt – wszystko po to, aby nauka była prawdziwą przyjemnością.

!!!! Zapraszamy do naszej NOWEJ i nowoczesnej siedziby w Iłży ul. Bodzentyńska 39. Przyjdź i przekonaj się, jak uczymy. Dołącz do grona zadowolonych Słuchaczy.

telefon kontaktowy: 602244807.

Sprawdź, gdzie uczymy

Centrum Elitarnej Edukacji Edulandia Agnieszka Szyszka-Fereniec
Bodzentyńska 39
Iłża Polska