BRITANNIA Centrum Nauczania Języka Angielskiego

BRITANNIA to marzenie, które udało się zrealizować i które trwa nieprzerwanie od 2000 roku. Jesteśmy szkołą lokalną, ale każdy kolejny rok naszej pracy witamy z większą liczbą uczniów dzięki rekomendacji naszych Klientów. Dzięki widocznym postępom potwierdzonym międzynarodowymi certyfikatami Cambridge przeważająca liczba uczniów zostaje u nas do czasu, gdy stają się niezależnymi użytkownikami języka obcego.

Liczba miejsc w BRITANNII jest ograniczona, dlatego nie jest łatwo dostać się do naszej szkoły, a zapisy przyjmujemy już w czerwcu. Dużo uczniów zna się między sobą, ponieważ nasi Klienci polecają nas dalej, swoim sąsiadom, dzieciom sąsiadów, kolegom z pracy, dzieciom kolegów. Często rodzice zadowoleni z postępów swoich dzieci sami zapisują się na zajęcia.

Nasza praca to powołanie. Lektorzy BRITANNII to bardzo uważnie wybrane grono pedagogów, lingwistów i profesjonalistów, o których rozwój dbamy na bieżąco. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości, profesjonalnych szkoleń językowych prowadzonych w przyjaznej atmosferze i skupiających się na indywidualnych potrzebach każdego z uczniów. Uwielbiamy uczyć i obserwować, jak rozkwitają umiejętności językowe naszych uczniów.

Nad pracą naszego zespołu czuwa Regina Raczyńska – założycielka szkoły i metodyk z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, współautorka książek i materiałów do nauczania języka angielskiego dla szkół państwowych oraz przewodników metodycznych dla nauczycieli.

Zapraszamy do BRITANNII już dziś!  Kontakt do nas: tel. 512-040-040. Więcej informacji:  www.britannia.edu.pl

Sprawdź, gdzie uczymy

BRITANNIA Centrum Nauczania Języka Angielskiego
Cylichowska 23c
Warszawa Polska
BRITANNIA Centrum Nauczania Języka Angielskiego
Zwoleńska 66
Warszawa Polska
BRITANNIA Centrum Nauczania Języka Angielskiego w Przedszkolu Krasnalkowo
Wiązana 20J
Warszawa Polska