Witamy w Ogólnopolskiej Szkole Językowej British School Białołęka oraz w oddziale Zamość, szkole, gdzie z powodzeniem uczymy wszystkie grupy wiekowe.

Naszą największą pasją jest nauczanie dzieci – od wielu lat prowadzimy zajęcia dla maluchów już od 3 roku życia, a nasi kursanci z powodzeniem podchodzą do egzaminów YLE, A2 Preliminary ,B1 Key i B2 First. To właśnie dla naszych najmłodszych słuchaczy i dzięki nim rozwijamy się, wprowadzając od roku szkolnego 2019/20 do naszej szkoły metodę nauczania  Teddy Eddie.

Cyklicznie organizujemy bezpłatne tematyczne warsztaty dla dzieci również z  Native Speaker oraz wiele tematycznych eventów, dzięki którym dzieci poznają nowe zagadnienia, uczą się, bawią się oraz rozwijają. Bardzo cenimy przyjazną i miłą atmosferę, a nasi lektorzy dbają o dobre relacje.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły oraz na nasz misiowy fanpage na Facebook’u Teddy Eddie Warszawa Białołęka British School: https://www.facebook.com/Teddy-Eddie-Warszawa-Bia%C5%82o%C5%82%C4%99ka-British-School-1043742102483714/

oraz na fanpage na Facebook’u oddziału Zamość: British School Zamość | Facebook

Sprawdź, gdzie uczymy

British School Białołęka
Ostródzka 119
Warszawa Polska
British School Zamość
Ul. Bazyliańska 1 lok. 49
Zamość Polska