The Language Factory Centrum edukacyjno – językowe istnieje już od 2000 roku. Stworzone z pasji do uczenia i dzieci. Poczatki naszej działalności to szkoła językowa, która z biegiem czasu przerodziła sie w centrium edukacyjne gdzie staramy sie stworzyć rodzinne i przyjazne środowisko do nauki, kreatywności i rozwijania zainteresowań naszych Kursantów. Wdrażamy najwyższe standardy metody komunikatywnej, skutecznie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz wszystkie aspekty językowe: gramatykę, słownictwo, wymowę.

Jako pedagog korzystając z wiedzy i doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi postawiłam na najlepszych partnerów oraz wykwalifikowana kadrę lektorów. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Teddy Eddie oraz Partnerem National Geographic Learning.

Dzięki naszym zajęciom, warsztatom i wyjazdom dzieci stają się wrażliwymi, otwartymi ludźmi przygotowanymi do życia w wielokulturowym świecie. Moim marzeniem było stworzenie Centrum edukacyjno-językowego, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli mogliby się uczyć języków obcych, poznawać fascynujący świat różnych kultur oraz realizować własne pasje w przyjaznej atmosferze. Tak oto powstało The Language Factory Centrum edukacyjno-jezykowe do którego serdecznie Państwa zapraszam ! Bo dla naszych Kursantów wszystko co najlepsze!

Sprawdź, gdzie uczymy

The Language Factory
ul. Tatrzańska 2 ( Stary Ratusz )
Bytom Polska
The Language Factory
ul. Antoniego Korczoka 49
Gliwice Polska