Skutecznie
Dla nas najważniejszy jesteś Ty – Twoje postępy w nauce. Zależy nam na tym, aby nasi kursanci osiągali jak najlepsze efekty. Chcemy, by przełamywali swoje bariery językowe i zaczęli nie tylko pisać, ale mówić w języku obcym. Przygotowujemy uczniów do matury, egzaminu ósmoklasisty i certyfikatów językowych. Naszą ofertę kierujemy do osób w różnym wieku, a także firm i szkół.
Ambitnie
Stale dokształcamy się, bo wiemy, jak to jest ważne w pracy nauczyciela. Dlatego uczestniczymy w szkoleniach, warsztatach
i konferencjach. Słuchamy Was i udoskonalamy się dla Was. W naszej firmie uczą nauczyciele, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Każdy z lektorów dba również o swoje umiejętności i stawia na ich rozwój. Dlatego masz pewność, że uczą Cię najlepsi nauczyciele. Jesteśmy też JEDYNYM akredytowanym centrum metody Teddy Eddie w okolicy, na którego straży stoją ogólnopolskie zasady licencyjne.
Kreatywnie
Posiadamy interesujące pomoce naukowe oraz stosujemy nieoczywiste rozwiązania metodyczne. Korzystamy z tablicy interaktywnej oraz programu Langlion, który ułatwia monitorowanie postępów ucznia i kontakt z rodzicem. W pracy wykorzystujemy też różne gry i zabawy, dzięki czemu praca z uczniem staje się nie tylko skuteczna, ale i przyjemna. Przygotowujemy zajęcia z myślą o Was – naszych klientach. To do Waszych wymagań dostosowujemy metodę. Posiadamy również zajęcia z native speakerem. 

Sprawdź, gdzie uczymy

High Five - Jaworze
Zdrojowa 78
Jaworze Polska
High Five - Bielsko Biała (Wapienica)
Cieszyńska 408
Bielsko-Biała Polska