Akademia Esprit to jedyna placówka w Ustroniu oferująca dzieciom i młodzieży wszystko, czego potrzebują – edukację na najwyższym poziomie i wspaniałą zabawę. Akademia oferuje zajęcia rozwijające, sportowe i edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

W ramach zajęć edukacyjno-rozwojowych oferujemy zajęcia językowe dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat oraz dla młodzieży i dorosłych. Na naszych zajęciach z języka angielskiego, w zależności od grupy wiekowej,  śpiewamy piosenki, słuchamy muzyki, oglądamy i słuchamy bajek, opowiadań i komentarzy lektora. Pracujemy warsztatowo aktywizując zmysły smaku, węchu, dotyku, słuchu (Messy Play Ideas). Podczas zajęć uczymy działając – eksperymentujemy, tańczymy, kuchcimy, a przy sprzyjających warunkach chodzimy na spacery.

Wzbudzamy naturalną ciekawość poznawczą dzieci, wykorzystujemy ich pasję i fascynację do uczenia się języka angielskiego, a nasze różnorodne działania twórcze bliskie są zainteresowaniom i potrzebom dzieci.

Nasza kadra to najlepsi specjaliści – profesjonaliści, doświadczeni w pracy z dziećmi, zaangażowani całym sercem w to, co robią. 

Sprawdź, gdzie uczymy

Akademia Esprit
Daszyńskiego, 2/1
Ustroń Polska
Przedszkole Integracyjno - Terapeutyczne "Niebieski Motyl"
Wyzwolenia 19
Wisła Polska
Niepubliczne Przedszkole "Smerfokolandia"
Jaworzynka 692
Jaworzynka Polska