Szkoła Języków Obcych PROGRAM Sp. z o.o.

Szkoła Języków Obcych Program (dawniej Program-Bell i Bell Poznań) to renomowana szkoła językowa o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu i wysokiej jakości nauczania. Szkoła Języków Obcych specjalizuje się w uczeniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych.

Szkoła Języków Obcych Program od 2010 roku jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English. Oferujemy szeroką gamę egzaminów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, takich jak YLE, KET, PET, FCE (First), CAE (Advanced), CPE (Proficiency), a także egzaminów specjalistycznych: BEC (Business English), ILEC oraz ICFE.

Szkoła Języków Obcych Program współpracuje z brytyjską instytucją Bell International z siedzibą w Cambridge – jednej z bardziej znanych brytyjskich organizacji edukacyjnych o ponad pięćdziesięcioletniej tradycji w zakresie wyjazdów dzieci, młodzieży i dorosłych na kursy językowe w Wielkiej Brytanii.

Działalność szkoły jest zróżnicowana. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci od trzeciego roku życia, młodzieży i dorosłych, kursy przygotowujące do angielskich egzaminów Cambridge English, szkolenia językowe w firmach i korporacjach, zarówno poznańskich, jak i z terenu całej Polski. Szkoła posiada odpowiednie zaplecze do obsługi administracyjnej dużych kontraktów.

Osobom, które pragną w krótkim czasie udoskonalić swoją znajomość języka Szkoła proponuje tygodniowe, intensywne kursy z języka angielskiego i niemieckiego oraz polskiego jako języka obcego.

Co roku latem Szkoła Języków Obcych Program organizuje dla dzieci i młodzieży, cieszące się dużym powodzeniem, obozy językowe. Całodzienne zajęcia w języku angielskim prowadzą lektorzy anglojęzyczni (native speakers), którzy nie tylko uczą, ale także prowadzą warsztaty teatralne, filmowe czy sportowe.

Szkoła Języków Obcych Program prowadzi także, cieszące się coraz większym powodzeniem, zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze polskie lektorki posiadają, oprócz kwalifikacji do nauczania języka polskiego jako języka obcego, odpowiednią znajomość języków obcych np. angielskiego, niemieckiego, arabskiego czy tureckiego.

Lektorzy Szkoły Języków Obcych Program to wysoko wyspecjalizowany, zgrany zespół, złożony z nauczycieli anglistów oraz native speakers, czyli lektorów zagranicznych z Wielkiej Brytanii, USA czy Kanady.

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź, gdzie uczymy

Szkoła Języków Obcych PROGRAM Sp. z o.o.
Fredry 1
Poznań Polska