Jakie są zalety metody Savvy Ed z perspektywy szkół językowych?

Savvy Ed jest ambitny i nadaje się dla dzieci kontynuujących po dobrym programie dziecięcym. Jednocześnie pełen dziecięcego humoru, co dzieci uwielbiają i znają z Teddy Eddie. Ja, jako lektor, otrzymałam szeroki wachlarz wiedzy metodycznej, a struktura lekcjidała mi komfort pracy i świadomość, że wszystkie kompetencje, kluczowe na tym poziomie, będą wyćwiczone. Z wielu elementów programu, dla mnie najcenniejsze są: ocenianie kształtujące, grywalizacja i EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ. Do swojej firmy szukam rozwiązań, które cechują się WYSOKĄ JAKOŚCIĄ. Taki je Savvy Ed z punktu widzenia właściciela, lektora, kursantów oraz rodziców. 

Ewelina Dagiel-Surmańska

lektor, metodyk, właściciel szkoły What’s Up, posiadającej licencję na uczenie metodą Savvy Ed

Metoda Savvy Ed jest ambitna i niezwykle skuteczna. Jako metodykowi zależało mi na tym, aby program w naszej szkole językowej nie powielał materiału ze szkoły państwowej, aby dzieci były entuzjastycznie nastawione do programu, a rodzice widzieli efekty. Metoda Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które zwiększają efektywność nauki, a systemy motywacyjne gwarantują zaangażowanie dzieci. Podczas zajęć wykorzystane są elementy grywalizacji, a program posiada „efekt kuli śniegowej”, co przekłada się na wiele powtórek i stopniowe zwiększanie materiału. Poziom umiejętności językowych dzieci, które przeszły cały 3 letni program Savvy Ed, jest nieporównywalnie wyższy od dzieci uczących się na standardowych kursach.

Magdalena Witaszek

dyrektor metodyczna, szkoła SPARROW, posiadająca licencję na uczenie metodą Savvy Ed

Z całego serca polecamy metodę Savvy Ed! Dzieci uczą się swobodnej komunikacji, czytania, pisania oraz gramatyki w sposób naturalny. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, rodzice widzą postępy a lektorzy cieszą się z efektów.
Systematyka na zajęciach i w domu to klucz do sukcesu! Dodatkowym atutem jest aplikacja Savvy quest, która pomaga utrwalać materiał poznany na zajęciach w atrakcyjnej formie.

Magdalena Lisowska - Gunia

właściciel, lektor, szkoła NEXT DOOR, posiadająca licencję na uczenie metodą Savvy Ed

Za co rodzice doceniają metodę Savvy Ed?

 

Prowadząc szkołę, wiesz doskonale, że opinia rodziców o metodzie nauczania jest kluczowa. To Twoi klienci, więc ich zadowolenie jest kluczem do sukcesu

Kurs Savvy Ed jest zdecydowanie godny polecenia! Poziom nauczania jest wysoki, jednak dzięki zaangażowaniu lektora jest do opanowania nawet przez tzw. „oporne” dziecko [Symbol] System nagród i podejście do dziecka jako partnera jest rewelacyjne. 

Karolina

mama 8-letniego Filipa

Poziom nauczania na kursie Savvy Ed dostosowany jest do potrzeb tej grupy wiekowej. Córka reaguje bardzo pozytywnie, podoba jej się sposób prowadzenia zajęć. Ogólnie dziecko jest zadowolone, więc jak najbardziej poleciłabym metodę Savvy Ed! 

Aneta

mama 8-letniej Natalki

Poziom nauczania jest bardzo wysoki, chociaż dzieciaki nie „czują”, że tak wiele się uczą, bo materiał przekazywany jest w bardzo zabawny i przystępny sposób. Oczywiście polecam metodę Savvy Ed! 

Magdalena

mama 8-letniej Julki

Kurs Savvy Ed oceniam bardzo wysoko: zarówno poziom nauczania, jak i materiały, czy sposób prowadzenia zajęć.

Syn jest zadowolony, chętnie powtarza przerobiony na lekcji materiał. Szczególnie podobają mu się śmieszne historyjki typu „The Ticket”.

Oczywiście polecam metodę innym!

Krystyna

mama 8-letniego Rafała

Bardzo ważne w kursie Savvy Ed jest sposób nauczania, który sprawia, że dziecko nie może doczekać się kolejnej lekcji. Podręczniki są bardzo przejrzyście napisane, kolorowe i ciekawe. Po kursie widać duże postępy dziecka, zarówno w mowie, jak i w pisaniu w języku angielskim. Dziecko chętnie używa słówek przyswojonych podczas zajęć oraz śpiewa piosenki w języku angielskim. Obserwując swojego dziecko i jego postępy śmiało mogę polecić wszystkim rodzicom udział ich pociech w kursie Savvy Ed.

Anna

Mama 8-letniej Julki