Pewnego dnia stało się. Uświadomiłam sobie, że za chwilę mój syn, Aleks, przestanie być przedszkolakiem i zakończy naukę angielskiego metodą Teddy Eddie. Pojawiła się konsternacja… Jestem właścicielką sieci szkół językowych, ale z zakłopotaniem stwierdziłam, że nie znajduję odpowiedniego podręcznika dla dzieci „zaawansowanych” w wieku 7 lat! Nie będzie przesadą, jak powiem, że spanikowałam. Mam tylko jedno dziecko i moją ambicją było, żeby zapewnić mu (i wszystkim dzieciom w mojej szkole) najlepszą edukację językową.

I co?!

Jak to matka (oraz nauczyciel, metodyk i szefowa szkoły językowej), zakasałam rękawy i stworzyłam propozycję dla dzieci kontynuujących naukę po mocnym programie przedszkolnym. Dla dzieci „zaawansowanych.” Tak powstała metoda nauczania języka angielskiego dzieci wczesnoszkolnych Savvy Ed.

Metoda okazała się sukcesem, nawet większym niż przypuszczałam. Okazało się, że można traktować dzieci ambitnie i że efekty są niewspółmierne w stosunku do nauki z tradycyjnym podręcznikiem. Program był używany i udoskonalany całe długie cztery lata w moich szkołach przy ogromnym wkładzie naszych metodyków i Oli Komady, współautorki metody Teddy Eddie.

Teraz Savvy Ed uczy i inspiruje dzieciaki w całej Polsce. Zapraszam, poznajcie Bystrego Niedźwiedzia – mój syn skorzystał bardzo, choć był moim nadwornym królikiem doświadczalnym :).

Pozdrawiam, Diana Kubica, autorka metody

Diana Kubica

Wierzy, że w zarządzaniu szkołami językowymi tylko rozwiązania systemowe są skuteczne i bezpieczne. Jest właścicielką szkół angielskiego CLAN CITY na Górnym Śląsku. Pasjami wymyśla i organizuje rzeczywistość wokół siebie. Autorka wielu materiałów i programów do nauczania. Od lat szkoli nauczycieli i metodyków. W życiu prywatnym: mama Aleksa i Zabrzanka z wyboru. Jest zapaloną fanką amerykańskich seriali i amatorką turystyki miejskiej.

Ola Komada

Hiperaktywna na co dzień, ludzie mówią, że jej doba trwa 48 godzin. Przez 6 lat była dyrektorem zarządzającym sieci szkół językowych CLAN, a następnie CLAN CITY. Obecnie zawodowo w 100% poświęcona rozwojowi franczyzy Teddy Eddie. Jest głównym szkoleniowcem i metodykiem organizacji. Prywatnie Ślązaczka z krwi i kości. Mama Zuzi i Emila, projekt Teddy Eddie (zwany przez nią po prostu Miśkiem) traktuje jako swoje trzecie dziecko.