Teddy Eddie zaciąga się zapachem ze swojej ulubionej starej skarpety i… w Twojej szkole wszystko się zmienia.

Dzieci z jeszcze większą radością przychodzą na zajęcia, rodzice widzą ich coraz szybsze postępy w nauce, a Twoi lektorzy pracują tak, jak jeszcze nigdy wcześniej. Co się stało?

5000
to zasób słów jakim posługuje się dorosły Amerykanin

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki. Teddy Eddie to metoda nauczania angielskiego dla najmłodszych.

Obserwacje naszych metodyków pokazują, że dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Prowadzisz szkołę językową?

Zatem z pewnością wiesz, że nauczanie angielskiego to nie tylko kwestia metody naukowej, także jakości materiałów czy organizacji pracy.Teddy Eddie jest metodą systemową zaprojektowaną właśnie z myślą o szkołach językowych. Oznacza to, że celujemy w maksimum efektu nauczania przy jednoczesnym docenieniu nakładów pracy lektora, kosztów szkoły i czasu nauki.

Polska metoda

Metoda opracowana w Polsce, dostosowana do polskich warunków i nowoczesna. Franczyza od 2010 roku.

Podręcznik

Pełny, bogaty i nieszablonowy podręcznik zachwyci wszystkich niezależnie od wieku: uczniów, rodziców i lektorów.

Stały procent

Prowizja jest stałym procentem od Twojej ceny kursu. Sam ustalasz, ile będą kosztować Twoje lekcje. Możesz tez wybrać opcję bez prowizji, jeśli jest to dla ciebie korzystniejsze.

Bezpłatne wsparcie

Wsparcie i doradztwo na każdym etapie wdrażania metody: nie tylko od strony dydaktycznej ale i biznesowej, marketingowej. Wszystko to wliczone w cenę franczyzy.

Materiały dydaktyczne

Doskonałej jakości materiały dydaktyczne zamknięte w magicznym pudle. Na wierzchu siedzi Teddy Eddie, trzymając swoją ulubioną starą skarpetę.

Praca w grupie

Mocna orientacja na pracę w grupie i interakcję – grupy korzystające z Teddy Eddie mogą liczyć do 10 dzieci.

Szkolenia dla lektorów

Zindywidualizowane szkolenie dla lektorów pozwala zacząć pracę z metodą. Na życzenie i w miarę potrzeb prowadzone są kolejne szkolenia.

Franczyza

Po dokonaniu rozbitej na wygodne miesięczne raty opłaty licencyjnej płacisz już tylko prowizję od sprzedanych kursów, nie ma stałej „płaskiej” opłaty. Nie zarabiasz – nie płacisz. Co więcej, możesz wybrać system „bezprowizyjny” i płacić tylko za zestawy dla swoich uczniów!

Prezent do zestawu

Do każdego zestawu dołączona jest w gratisie dedykowana wersja metody deDOMO autorstwa dra Grzegorza Śpiewaka. To unikalny zestaw dla rodziców, którzy chcą bawić się z dzieckiem i jednocześnie szlifować jego umiejętności językowe. Stawiamy na interakcję!

Dlaczego to działa?

100% wzrost

W ciągu ostatnich lat, metoda Teddy Eddie rośnie stabilnie rok do roku (przyrost mierzony zarówno liczbą wykupionych licencji, jak i liczbą szkolonych dzieci)

Stworzony przez mamy

Metoda Teddy Eddie powstała w 2009 roku, na potrzeby sieci szkół językowych CLAN. W jej tworzeniu brał udział zespół złożony zarówno z metodyków, jak i właścicielek szkół językowych, które są jednocześnie… mamami. To ich dzieci były pierwszymi i najbardziej surowymi recenzentami metody.

Więcej przyswajanych słów

Po dopracowaniu wewnętrznym i przebadaniu skuteczności (pięć razy więcej przyswajanych słów, w porównaniu do standardowych podręczników), Teddy Eddie ruszył na podbój świata – zajęcia tą metodą są prowadzone obecnie w ponad stu punktach w Polsce.

Zaprosisz misia i jego skarpetę do swojej szkoły?